Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

POSBIYIK ; "TRAFİK SORUNUNA ÇARE OLACAĞIZ "

POSBIYIK ; "TRAFİK SORUNUNA ÇARE OLACAĞIZ "

ERMED Yönetimi Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a kutlama ziyareti gerçekleştirdi.


Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yönetimi, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a kutlama ziyareti gerçekleştirdi.


22 Nisan Pazartesi günü çiçek sunumu ile başlayan ziyarette konuşan ERMED Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Gönüllü, 6. kez belediye başkanı seçilme başarısını gösteren Posbıyık’ı kutlayarak başarılı çalışmalar diledi. Gönüllü ayrıca, ERMED olarak topluma yönelik gerçekleştirilmek istenen etkinlikle ilgili belediyenin desteğine ihtiyaç olduğunu söyledi ve ERMED Sekreteri Sabriye Aşır tarafından Başkan Posbıyık’a kısa bilgilendirme sunumu yapıldı. Posbıyık da, belediyenin imkanları ölçüsünde sosyal- kültürel projelere destek verdiğini hatırlattı ve belediyenin toplumsal projelere açık olduğunu ifade etti. Yerel konuların da sohbet olarak görüşüldüğü ziyarette Posbıyık, Ereğli’nin öncelikli ve en büyük sorununun Alaplı-Ereğli sınırı ile Hastane Kavşağı arasındaki güzergahta yapılması planlanan çevre yolu olduğunu söyleyerek, “Biz de belediyeye terk edilecek olan Kepez yolunda ve mahalle aralarındaki yollara iyileştirmeler yapacağız, trafik sorununa çare olacağız.” dedi.
ERMED Başkanı Doğan Gönüllü, Yönetim Kurulu Üyeleri Sabriye Aşır ve Aykut Ateş’le, Denetim Kurulu Üyeleri Arzu Günaydın Tekin ve Fahrettin Özaydın’ın katıldığı ziyaret, güncel konularla ilgili sohbetle devam ederken, karşılıklı iyi niyet ve başarı dilekleri ile son buldu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo