Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

POSBIYIK BAŞVURU YAPTI !

POSBIYIK  BAŞVURU YAPTI !

Posbıyık CHP`ye adaylık başvurusu yaptı.


Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Yerel Yönetimler seçimlerinde tekrar Ereğli Belediye Başkanlığı için Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) adaylık başvurusunu yaptı.

Tarinin en büyük afetini yaşayan Kdz. Ereğli’de Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ‘Kenti yeniden ayağa kaldıracağım’ diyerek Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) adaylık başvurusunda bulundu.

Başkan Posbıyık, beraberinde CHP Meclis Üyeleri ve Başkan Yardımcıları Haluk Okur ve Tayyar Mendeş ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı’na giderek adaylık başvurusunu yaptı. İlçe Başkanı Ali Kocamanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Başkan Posbıyık, Ereğli’nin zor günlerden geçtiğini belirterek; “Tarihimizin en büyük felaketini yaşadık. Fırtına ve sel baskını kentimize çok büyük zararlar verdi. Bu şehri yeniden ayağa kaldırmak istiyorum. Bunun için gerekli tecrübe ve ekibim var. Eskisinden daha güzel, ışıl ışıl bir Ereğli olacak. Adaylık başvurumu başkan yardımcılarım ile birlikte basını da getirmeden yapıyorum çünkü şimdi çok işimiz var. Diğer aday arkadaşlara da başarılar diliyorum. Hayırlı olsun. Her şey çok güzel olacak” dedi.

İlçe Başkanı Ali Kocamanoğlu adaylık başvuru belgesini imzalayarak Başkan Posbıyık’a teslim etti ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ‘Partimiz için, şehrimiz için hayırlı, uğurlu olsun’ dileğinde bulundu.

POSBIYIK BAŞVURU YAPTI !

Posbıyık CHP`ye adaylık başvurusu yaptı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
44

kızgın4
hayran2
gülücük1
şaşkın0
üzgün0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
Demir dag

24 Kasım 2023 - 21:09

Yeter artık 5senede yapılanları verdiğiniz sözleri gördük artık gençlere devredin

Hakkı Doğru

24 Kasım 2023 - 19:23

Bu güne neyi iyi yaptın da daha iyisini yapacaksın. Ereğlinin şu kadar yıllık planını yaptın mı 30 yıldır. Sahil yaptın sadece. Ne altyapı var. Ne gelecek planı. Esnaf mağdur, halk mağdur, Biz sana oyu sadece konser yap diye mi verdik.

Yorum Yazın

Canlı Radyo