Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

POLİSTEN KURTULMAK İÇİN !.

POLİSTEN KURTULMAK İÇİN !.

Ereğli`de ‘TIRNAKÇILIK’ yaptıkları iddiası ile 5 kadın gözaltına alındı. Bu sırada polislerden kurtulmak isteyen kadın şok bir hamle yaptı.


 Ereğli'de ‘TIRNAKÇILIK’ yaptıkları iddiası ile 5 kadın gözaltına alındı. Kadınlardan birİ polislerden kurtulmak için eteğini çıkarsa da ekip aracına binmekten kurtulamadı.

Olay ilçeye bağlı Müftü Mahallesi Meydanbaşı Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre Çorum ilinden Ereğli’ye gelen 5 kadının tırnakçılık yaptığı ihbarını alan Asayiş Büro Amirliği ekipleri olay yerine geldi. Polis kadınlardan ikisini yakalarken, ekip otosuna binmek istemeyen bir kadın sokak ortasında eteğini çıkarttı. Sokak ortasında çıplak kalan kadın ne yaptıysa ekip aracına binmekten kurtulamadı. Bu sırada yürüyerek uzaklaşmaya çalışan 3 kadın da polis tarafından yakalandı. Emniyet Müdürlüğüne götürülen 5 kadın yapılan sorgularının ardından vatandaşların şikâyetçi olmaması üzerine il dışına çıkarılmaları sağlandı. Olay anı ise iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Kameraya yansıyan görüntülerde polisin gelmesi ile 3 kadının yürüyerek uzaklaştığı, diğer iki kadından birisinin ise araca binmemek için sokak ortasında eteğini çıkararak salladığı görülüyor.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın4
gülücük0
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın