Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

PEYNİRCİ BABA 162. ŞUBE İLE EREĞLİ'DE

PEYNİRCİ BABA 162. ŞUBE İLE EREĞLİ'DE

Yöre Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Keskin, Ereğli FM’in konuğu oldu.


Peynirci Baba Kahvaltı Dünyası’nın 162. Şubesi Kdz. Ereğli’de açılırken Yöre Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Keskin, Ereğli FM’in canlı yayın konuğu oldu.

Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin’in sorularını yanıtlayan Keskin, 162.şubeyi Ereğli’de açmaktan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını söyledi.

1996 yılında şarküteri market üzere Gebze’de 15 metrekarelik bir dükkânda başlayan yolculuğun bugün 162. şube ve 3 bine yakın çalışanla taçlandığını belirten Keskin, Peynirci Babanın hayat hikâyesini  canlı yayında anlattı.

 “15 metrekare ile başladık bugün 150 metrekare bize küçük kalıyor. Sadece kendi ürettiğimiz değil önemli markaları bünyemizde barındırıyoruz.” diyen Keskin, “ Bizde önce ahlak sonra adalet ve sadakat ön plandadır. Bizim sattığımız ürünler, bizlerince  çoluk çocuklarımızın da sofrasına koyup yediği ürünler. Bu anlamada 2022 Yılı Tüketici memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü'nü kazanmış olmak ve bu ödülü  Yöre Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Ali Keskin’in Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden alması sorumluluğumuzu bir kat daha arttırdı.”ifadelerini kullandı.

YAYININ TAMAMINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN..

PEYNİRCİ BABA 162. ŞUBE İLE EREĞLİ'DE

Yöre Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Keskin, Ereğli FM’in konuğu oldu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük3
hayran3
şaşkın1
kızgın1
üzgün0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo