Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Pazara Kadar şarkısı ile müzik listelerinde...

Pazara Kadar şarkısı ile müzik listelerinde...

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi doğumlu DJ Burak Hakkı Kapan, “Pazara Kadar” şarkısı ile müzik listelerini adeta ‘allak-bullak’ etti.


 

Karadeniz Ereğli Belediyesinden emekli Zeki Kapan ile Leyla Kapan’ı çocukları Burak Hakkı Kapan, uzun yıllardır İstanbul’da sürdürdüğü yaşamında müziğe ayrı yer verdi.
Uzun süredir DJ’lik yapan Burak Hakkı Kapan, ülkemizde Mustafa Sandal ile çıkış yakalayan söz ve bestesi Yalçın Polat’a ait “Pazara Kadar” şarkısına klip çekti. Kendine has yorum ve tavırları ile hazırlanan klip, sosyal paylaşım sitesi Youtube’de yayınlanmaya başlamasıyla birlikte kısa sürede bir milyon izlemeyi aşarak bir buçuk milyona ulaştı. Bu şekilde, “2019’un Hit’leri arasında yer alan ve zirveye yerleşen Burak Hakkı Kapan’ın, “Pazara Kadar” şarkısı, Kemal Yıldız yönetmenliğinde çekilen hareketli klip ile özellikle genç neslin adeta diline dolandı.
Halen Bodrum’daki Vittoria Clup’te DJ’liğini sürdüren Burak Hakkı Kapan, yakaladığı başarıya rağmen önceliğinin ‘DJ’lik olduğunu belirterek, “Şarkıcılar korkmasın, ben şarkıcı olmayacağım. Benim için ilk sırada hep gönül verdiğim mesleğim DJ’lik olacak. Ama zaman zaman böyle sürprizler de yapabilirim” dedi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran3
şaşkın1
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın