Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

PANDUL İNŞAAT HEDEF BÜYÜTTÜ...

PANDUL İNŞAAT HEDEF BÜYÜTTÜ...

Akçakoca’da 2007 yılında yaptığı 23 villa ile inşaat sektörüne atılan Pandul İnşaat hedef büyüttü. Firma son üç yılda yaptığından daha fazla konutu 2016 yılında inşa edecek.

YAPTIKLARIMIZ, YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR

Kadir Pandul, 3 yıl içersinde Akçakoca’nın çeşitli mahallerinde 318 daireyi tamamlayarak vatandaşlara teslim ettiklerini ve vatandaşların bizim projelerimiz ve uygulamalarımızdan memnun olduğunu gördüklerini belirterek’’vatandaşlarımızın daire alma arzuları var, ödeme seçeneklerini vatandaşlarımıza bırakıyoruz. Gelirleri kadar ödeme yapmaları konusunda vatandaşlarımızın tercihine bırakıyoruz.’’dedi.

ÖDEME SEÇENEKLERİNİ VATANDAŞLARIMIZA BIRAKIYORUZ

Kadir Pandul, 22 bin 500 metrekare araziyi aldıklarını ve bu araziye 176 adet daire yapılacağını belirterek’’Ödeme şartları aynı, vatandaşlarımızın tercihine bağlı olarak, aylık, yıllık istedikleri şartlardaki ödeme şartlarına göre yapıyoruz. Binalarımızı 4 kat,5 kat ve 6 kat olarak planladık.Projelerimiz şu an yapılıyor.daire fiyatlarımıza gelince, dairelerimizi 110 bin TL’den başlayacak 3+1 güzel lüks daireler, 125 bin TL’ye kadar daire fiyatlarımız olacaktır.Dairelerimizin aşağı yukarı tamamı da denizi görecek şekilde planladık.’’dedi.

DAİRE ALAN VATANDAŞLARIMIZ MUTLU

Kadir Pandul, taksitle vatandaşın gücüne göre yapılan daire satışlarına yönelik yaptığı açıklamada’’vatandaşlarımız çok mutlu, yolda daire alanların Anne ve babaları görüyor, Allah senden razı olduk, oğlumuz daire sahibi oldu sayende diyorlar. Bende mutlu oluyorum tabi ki, yapacağımız bu daireleri 2015 yılı sonu gibi başlıyoruz şu an gördüğünüz gibi arazimizi temizliyoruz. İnşallah temel attıktan sonra 15 ile 18 ay gibi bitirmek planımız arasında, tabi ki inşaatların bitimi birazda hava şartlarına bağlı oluyor.’’diye konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın