Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

PANDEMİYE ÖZEL ŞOK KAMPANYA !.

PANDEMİYE ÖZEL ŞOK KAMPANYA !.

Final Eğitim Kurumları Kurucusu Recep Vural, Ereğli FM`in canlı yayın konuğu oldu.


Ereğli FM Yayın ve Reklam Müdürü Arzu Tekin’in hazırlayıp sunduğu “Arzu ile Devri Alem” programına konuk olan Kdz.Ereğli Final Eğitim Kurumları Kurucusu Recep Vural, “Biz kurumsal çizgimizi bozmadan,  rekabeti sadece eğitim de yaparak yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. ”dedi.

 

Final eğitim kurumlarının Ereğli’de 21 yıldır eğitim sektöründe var olduğunu belirten Vural, “Eskiden dershanecilik vardı. Bu o günler için önemli bir sektördü. Dershaneler kapandı ve okula dönüştü. O dönemlerde Ereğli’de var olan 14-15 dershane içinde bugün kurumsal olarak hem okul, hem kurs olarak yolumuza devam eden biz varız.” dedi.      

Finalin süreç içindeki değişimlere ayak uydurarak bugün Ereğli’de biri ortaokul ve lise olmak üzere okul binası ve 2 ayrı özel eğitim kursu ile 3 ayrı binada hizmet verdiğini belirten Vural, “Bizim işimiz sınava hazırlık.  İstanbul Yol Ayrımı Mevkiinde, Hatip’e çıkan yol üzerinde Kişisel gelişim kursumuz var. Dergaz karşısındaki eski dershane binamızı da  pandemi şartlarına uygun sınıflar ile Özel Öğretim Kursu olarak kullanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Sınav odaklı bir eğitim sürecinden geçildiğini ancak, her şeyin de sınav olmadığını belirten Vural, “Önemli olan değerlerini yitirmemiş çevresi ile barışık nesillerin yetişmesi. Bu anlamda bizler sınav hazırlıklarını VİP kursu bünyesinde küçük gruplara daha özel ilgi içeren program ve planlamalar ile yapıyoruz.” dedi.

Eğitimde kurumsallığın öneminde vurgu yapan ve “Biz veliden aldığımız ücret ile  eğitime yatırım yapıyoruz” diyen Vural, “42 yılın süzgecinden geçen tecrübe ile kurumsal çizgimizi bozmadan ve  3 kat fiyat belirleyip, % 70-80-90 indirim yapıyoruz diye veliyi aldatmadan belirlediğimiz kontenjanla sınırlı, sabit  en dip fiyat ile kayıtlarımızı yapıyoruz. Burada fiyat vermem etik olmaz, velilerimiz okul ve kurs binalarımıza gelerek yada,  0 372 312 00 17 numaralı telefondan  detaylı bilgi alabilirler.” şeklinde konuştu.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

hayran5
gülücük3
üzgün1
kızgın1
şaşkın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo