Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Özel Minika Ereğli Anaokulu açıldı

Özel Minika Ereğli Anaokulu açıldı

Kdz. Ereğli İlçesinde ,Özel Minika Ereğli Anaokulu törenle açıldı. Eğitimci Ceren Varışlı tarafından Bağlık Mahallesi Cevher Dudayev sokak’ta hizmet verecek okulun açılışına, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol,Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı M.Fatih Çakır, CHP Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakçı ,Ereğlililer Derneği Başkanı Noyan Keskin ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal törende yaptığı konuşmada, İlçeye böyle bir kurum kazandırdıkları için Minika Anaokulu Kurucusu Ceren Varışlı’yı teşekkür ederek, ”İnşallah bu güzel kurumda çocuklarımız, torunlarımız geleceğin nesilleri yetişecek, Çocuklarımız burada güzel eğitim alırlar, okul öncesine iyi hazırlanırlar, İlçemize hayırlı olsun ’dedi.

DEMİRTAŞ, EĞİTİM GELECEK İÇİN ÖNEMLİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş’ta, “ Eğitim kurumunun açılmasına öncülük eden Ceren Hanımı ve değerli eşini kutluyorum, Eğitim hayatımızda çok önemli, Eğitim çocuklarımız için gelecek için çok önemli, eğitimin temeli de aslında anaokulunda atılıyor, Güzel Ereğlimiz’ de güzel çocukların ve hayırlı evlatların yetişeceğine vesile olacağını düşünüyorum “diye konuştu.

ÇATUROĞLU, EĞİTİMİN TEMELİ KÜÇÜK YAŞTA BAŞLIYOR

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ise yaptığı konuşmada, “Öncelikle açılan okulumuzun Ceren Hanıma ve eşine bu okulun personeline bu okulda okuyacak yavrularımıza ve ailelerine hayırlı olmasını temenni ediyorum, Eğitimin temeli küçük yaşta başlıyor. Hükümetimizde küçük yaşta eğitime Anaokulu ve diğer küçük yaş eğitim sınıflarına hem çok önem veriyor, hem çok destek veriyor, ben bu anlamda bu kurumu Ereğli’ye kazandırdıkları için genç kardeşlerimizi kutluyorum” dedi.

VARIŞLI,KALİTELİ EĞİTİM HER ÇOCUĞUN HAKKIDIR

Özel Minika Ereğli  Anaokulu Kurucusu Ceren Varışlı’da yaptığı açıklamada, “Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, Özel Minika Ereğli Anaokulu olarak “Kaliteli Eğitim Her çocuğun hakkıdır” düşüncesiyle çocukların sağlıklı bir eğitim alabilmesi için okul, aile ve toplumun işbirliği için çalışması gerekliliğini esas alıp buna uygun alternatif bir okul öncesi eğitim programı hazırladık, gelecekte kendine güvenen, özgür ruhlu, başarılı, yaşamayı seven bireyler yetiştirmeyi hedef aldık, Özel Minika Ereğli Anaokulıu olarak 36-66 ay arası tüm çocuklarımıza kapılarımızı açtık ”dedi.

Konuşmaların ardından yapılan dua sonrası, Protokol tarafından açılış kurdelesi kesildi. Program anaokulunun gezilmesi ve  yapılan ikramlarla son buldu.

(Ereğli FM Haber Merkezi )

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın