Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

‘ÖZEL’ BİLARDO!

‘ÖZEL’ BİLARDO!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yardım amacıyla “özel bilardo turnuvası” düzenlendiği bildirildi.


İlçede, Bilardo Organizasyon Komitesi Başkanı Tahir Yurtoğlu, Üstün Bilardo Salonu’ndaki kura çekiminin ardından yaptığı açıklamada, turnuvadan elde edilecek gelir ile ihtiyaç sahibi çocuklara bot ve mont yardımında bulunacaklarını söyledi.
Turnuvanın 32 sporcu katılımı ile gerçekleştirileceğini belirten Yurtoğlu, şöyle dedi:
“Turnuvaya katılan sporcu arkadaşlarımız gibi, katılmayanlar da destek sağlayabilecek. Ayrıca destek ve sponsor olmak isteyen hayırseverlerimiz de katkıda bulunabilecekler. Buradaki amacımız, önümüzdeki kışı çocukların bot ve montsuz geçirmemesi için bir yardım turnuvası düzenlemekti. Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Turnuvamıza katılan oyuncularımıza da başarılar diliyorum. Hayırlı, uğurlu olsun.”

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ
Kuraların çekildiği sırada sporcular, Üstün Bilardo Salonu sahibi Cüneyt Solukcu’ya bir de sürpriz doğum günü yaptılar. Sporculardan Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Burak Yaman tarafından çekilişin yapıldığı bilardo masasına getirilen pastadaki mumlar, Solukcu tarafından söndürüldü. Ardından ise sporcular Solukcu’yu kutladılar.

TURNUVA KURALLARI
Yapılan kura çekiminin ardından başlatılan turnuvada ikili eşleşme ile eleme usulü oynayacak sporcular 30 sayı çekecekler. Rakiplerini eleyenlerin bir üst tura yükseleceği turnuvada, final maçı ise 40 sayı üzerinden oynanacak.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın