Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÖZBAKIR’’DAN 3 ARALIK MESAJI

ÖZBAKIR’’DAN 3 ARALIK MESAJI

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engelli vatandaşların sorunlarının aşılabilmesi, hayat standartlarının yükseltilmesi, topluma kazandırılması girişimlerin güçlendirilmesi için gereken hassasiyetin gösterildiğini söyledi.

        

Özbakır’ın mesajı şöyle:

Hükümet olarak,  toplumun bütün kesimlerini eşit ve adil kucaklama gayretiyle, engelli vatandaşlarımıza da sahip çıktık, Engelli kardeşlerimizin sorunlarına çözüm üretmeyi en temel, en acil görevlerimiz arasında saydık. Engelli vatandaşlarımızın eğitim-öğretim şartlarını iyileştirerek, istihdamlarını kolaylaştırarak, onları topluma kazandırmanın gayreti içinde olduk.

2005 yılında, Özürlüler Yasası’nı çıkardık. Buna ilaveten tüm imkânlarımızı seferber ederek, bir dizi sosyal proje gerçekleştirdik, sivil toplum kuruluşlarımızla el ele vererek, toplumsal duyarlılığın artmasına vesile olduk. Engelli vatandaşlarımız, hükümetimizin yaptığı çalışmalar neticesinde, artık kendilerine özgüven duyuyor, hayatın her alanında ’ben de varım’ diyebiliyorlar.Bizler engelli kardeşlerimizin gören gözü, işiten kulağı, tutan eli olmaya devam etmeliyiz. Bu vesileyle tüm engellilerimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü en içten duygularla kutluyor, onları sevgiyle selamlıyorum.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın