Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

OYPA SORUSU !..

OYPA SORUSU !..

Vekiller basının sorularını yanıtladı.


Ak parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar, Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ile birlikte basın toplantısı düzenledi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Bozkurt, Ereğli’de yapılan çalışmaları anlatırken, Erdemir’e işçi alımında bölge hassasiyetlerinin dikkate alınmasını istedi.

Zonguldak Milletvekili Uçar’da konuşmasında, Erdemir’e işçi alımı bazı simsarlar ortaya çıkabilir. Erdemir’e işçi alımının en önemli ayağı bölgeye sosyal ve ekonomik anlamdaki katkısı olacaktır. Bu süreci kimse sulandırıp, bulandırmasın.” dedi.

 

Milletvekili Çolakoğlu’da konuşmasında, partimizi Ereğli’de ve Zonguldak’ta yıpratmaya çalışanlar var. Bu düşüncede olanlar başarılı olamayacak.” İfadelerini kullandı.

Milletvekili Türkmen’de konuşmasına  “Ereğli her dönemde hak ettiği hizmetleri almıştır.” Diyerek başladı. Türkmen “Önemli olan eksiklerimizi görüp, birlikte el ele vererek bu sorunları da aşmaktır.” dedi.

Türkmen bir soru üzerine “ Erdemir’e yöremizin insanı girecek. Oypa personeli konusunda da  gerekeni söyledik, tabi imkânları varsa, rica ediyoruz kritere uyanları alsınlar.” şeklinde konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın5
gülücük3
hayran1
şaşkın1
üzgün1
Hacer guzel

10 Nisan 2021 - 18:51

16 nisan saat 5 te anakapida oypa calisanlarinin esleri cocuklari analari babalari eylem yapacaklarmis seslerini duyurmak icin bugun duydum bunu iplerin koptugu son noktaya kadar gelmisler allah yar ve yardimciniz olsun yerden goye hakkiniz ve haklisiniz

Serhat yılmaz

10 Nisan 2021 - 13:27

25 yaş üstünden oy beklemeyin bundan sonra emeklilere memurlara gidin 25yas altına gidin

Sebahatin ozarslan

10 Nisan 2021 - 12:34

Bu alimin neresinde adalet secim geliyor nasilsa kaydi olanlar alinacak benimde oglum var 86 dogumlu teknik lise mezunu stajinida fabrikada yapti erwglimiz var olsun afiyet olsun

Kenan ok

10 Nisan 2021 - 09:10

Hala kriterlere uyanlar diyorsunuz ben oypaya basladigimda 22 yasindaydim suan 32 yasindayim bu haksizlik neden sayin millet vekilleri madem milletin vekilisiniz ciksaniza cumhurbaskanimizin karsisina boyle boyle desenize..bidahaki oy isteme merasiminde görüşmek dilegiyle

Ramazan demir

09 Nisan 2021 - 21:06

Bunlar boş konuşuyor hangisinin yakini girecek bakalım ben Chp li değilim 2002 dem beridir Akp liyim benim tek eksigim siyaset le ugrasmadim yanliz bizi magdur ettiniz mütehat çalışanlarını olsa etmeyin sayin Vekil Türkmen bana ulasmak istersen belki Ramazandmr8983@gmail.com

YUNUS SEYHAN

09 Nisan 2021 - 15:55

Hakkımızda hayırlısı olsun

Yorum Yazın