Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

OYLAMA İÇİN 5 ŞUBAT SON GÜN

OYLAMA İÇİN 5 ŞUBAT SON GÜN

Ereğli FM Radyonun yıldızları ödüllerinde 3 dalda aday gösterildi.


Ereğli FM, İstanbul Esenler Belediyesince 13 Şubat 2023 tarihinde düzenlenecek olan  “Uluslararası Radyonun Yıldızları Ödülleri’nde, 3 ayrı dalda aday gösterildi.

 

Söz konusu yarışmada yer alan tek ilçe radyosu olan Ereğli FM  “Yılın En iyi Bölgesel Radyosu” adayları arasında yerini alırken, Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin ise En İyi Bölgesel Radyo Programcısı ve Yılın En İyi Kadın Radyo Programcısı dallarında ödüle aday gösterildi.

ARZU TEKİN; “ADAY GÖSTERİLMEK GURUR VERİCİ”

“ Uluslararası bir yarışmada Radyomuz ve şahsımın aday gösterilmesi, üstelik aday gösterilen tek ilçe radyosu olmamız her şeyden önce mesleğimiz adına gurur verici. İstanbul Esenler Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen ve adaylarının titizlikle belirlendiği platformda Türkiye’nin ulusal bazda yayın yapan en başarılı radyo programcılarının arasında yer almak ve yarışıyor olmak, şahsım, radyomuz ve Kdz. Ereğli adına guru verici. Tüm Ereğli FM dinleyicilerinin ve bölge halkımızın desteklerini bekliyor, Ereğli FM ailesi olarak destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

 

OYLAMAYA KATILIP DESTEK VERMEK İÇİN

Yılın en iyilerinin belirleneceği oylama için aşağıdaki linki tıklayınız.  

https://esenler.bel.tr/radyonun-yildizlari/ 

Linki tıkladıktan sonra önce cep telefon numaranızı , ardından telefona gelecek onay kodunu girerek oylamaya başlayabilirsiniz.

Oylamada Yılın en iyi bölgesel radyosu kategorisinde “Ereğli FM” , En iyi Bölgesel Radyo Programcısı ve Yılın en iyi Kadın Radyo Programcısı kategorilerinde Arzu Tekin’e oy verebilirsiniz.

Diğer kategorileri İlerle butonuna basarak boş geçebilir, oy tercihlerini kullanabilirsiniz.

Ödüller 13 Şubat Dünya Radyo Gününde sahiplerini bulacak.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

hayran14
gülücük2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo