Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

OYLAMA DEVAM EDİYOR.

OYLAMA DEVAM EDİYOR.

Posbıyık, Radyonun yıldızlarında 3 dalda aday gösterilen Ereğli FM`i kutladı.


Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Uluslararası Radyonun Yıldızları Ödülleri’nde, “Yılın En iyi Bölgesel Radyosu”  adayı olan Ereğli FM ve En İyi Bölgesel Radyo Programcısı ve Yılın En İyi Kadın Radyo Programcısı dallarında ödüle aday gösterilen Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin’e başarı diledi.

 

Tekin ve beraberinde Kdz.Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Başkan Yardımcısı Fikri Kapan’ı makamında kabul eden Posbıyık, “Böylesi bir yarışmada yer alan tek ilçe radyosu olan Ereğli FM’i ve sizleri kutluyorum. Bu organizasyonda İlçemizin adını duyurmanızı, ilçemizin tanıtımı açısından da önemsiyorum. İlçemizi en iyi şekilde temsil edeceğinize inanıyorum, yanınızdayız ve desteğimiz sizlerle.” dedi.

Belediye Başkan Danışmanı Aykut Ateş'in de yer aldığı ziyarette konuşan Arzu Tekin’de desteklerinden dolayı Posbıyık’a teşekkür ederken, “Türkiye’nin ulusal bazda yayın yapan en başarılı radyolarının ve  radyo programcılarının arasında yer almak ve yarışıyor olmak, radyomuz, şahsım ve Kdz. Ereğli adına gurur verici.  Ereğli FM ailesi olarak destekleriniz için şahsınıza ve ekip arkadaşlarınıza teşekkür ediyorum. şekline konuştu.

OYLAMAYA KATILIP DESTEK VERMEK İÇİN

Yılın en iyilerinin belirleneceği oylama için;  https://esenler.bel.tr/radyonun-yildizlari/   linkine tıkladıktan sonra önce cep telefon numaranızı , ardından telefona gelecek onay kodunu girerek oylamaya başlayabilirsiniz.

Oylamada Yılın en iyi bölgesel radyosu kategorisinde “Ereğli FM” , En iyi Bölgesel Radyo Programcısı ve Yılın en iyi Kadın Radyo Programcısı kategorilerinde Arzu Tekin’e oy verebilirsiniz.

Diğer kategorileri İlerle butonuna basarak boş geçebilir, oy tercihlerini kullanabilirsiniz.

Oylama için son gün 5 Şubat.

Ödüller 13 Şubat Dünya Radyo Gününde sahiplerini bulacak.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

hayran11
gülücük2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo