Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

OTOMOBİLİ KAZANAN NUMARA BELLİ OLDU

OTOMOBİLİ KAZANAN NUMARA BELLİ OLDU

Karadeniz Ereğli’de, spor kulübü yararına başlatılan eşya çekilişi kampanyasında büyük ödül olan otomobili kazanan talihli numara belli oldu.


Karadeniz Ereğli Belediyespor’a gelir getirmek amacı ile 7 Eylül’de Milli Piyango ‘oluru’ ve İlçe Kaymakamlığı ‘onayı’ ile gerçekleştirilen eşya piyangosu gerçekleştirildi/gerçekleştiriliyor. 40 bin bilet bastırıldığı kampanya dün akşam itibariyle noktalandı. 16 bin 965 adet bilet satıldı. Milli Piyango İdaresi’ne bildirilen ve noter tarafından teslim alınan bilet sayısı ise 23 bin 35 adet olarak bildirildi.
Çekiliş, Atatürk Kültür Merkezi Sinema Salonu’nda yapıldı/yapılıyor. Çekiliş, 2. Noter Katibi Muhammet Sutay tarafından sağlandı. Kurulan masa üzerine, içi dışardan bakıldığın görülmeyen 5 adet fanusa yine içleri gözükmeyen kutucuklara konulan toplar atıldı. Fanusların başında ise Karadeniz Ereğli Belediyespor Yöneticilerinden Ufuk Çakmakoğlu, Yakup Köroğlu ve Hasan Toprak görev aldı.
NUMARA BELLİ OLDU
Kulüp İkinci Başkanı Halil Bozkuş’unda takip ettiği kurada, çekiliş gerçekleştirildi. Büyük ödül olan sıfır kilometre 2017 model otomobili kazananın belirlenmesi için, katılımcılar arasından kürsüye gelenler topları çekti. Şans getirmesi için 2’si çocuk, 2’si özel birey olmak üzere toplam 5 kişinin fanuslardan aldığı toplar, katılımcıları gösterildi. Buna göre ise büyük ödülü kazanan numaranın 25716 numaralı bilet olduğu duyuruldu. Kazana kişi ise çekilişin yapıldığı salonda değildi. Çekiliş, haber yayına hazırlandığı sırada sürüyordu.  

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran1
üzgün1
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın