Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ONLAR SADECE ARABA SATMIYOR…

ONLAR SADECE ARABA SATMIYOR…

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Günler öncesinden yapılan hazırlıkların tek bir amacı vardı; Ata’nın Dünya çocuklarına armağan ettiği gün için çocukların gönüllerince eğlenmesiydi. Çünkü “Toyota Göktepe” yalnızca araba satmıyor, sosyal sorumluluğunu da biliyordu…
Karadeniz Ereğli’deki Toyota Plaza Göktepe'de, bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında ikincisi gerçekleştirilen çocuk şenliği, renkli görüntülere sahne oldu.
Toyota Plaza Göktepe Yönetim Kurulu Başkanı Atalay Göktepe, Ören Mahallesi Hüseyin İbrahim İzmirli Caddesi’ndeki plaza yanında düzenlenen etkinlikte gazetecilere yaptığı konuşmada, tüm çocukların bayramını tebrik ettiğini söyledi. İlki geçtiğimiz yıl yapılan şenliği geleneksel hala dönüştürmek istediğini belirten Göktepe, şöyle dedi:
İLERİKİ YILLARDA DAHA DA İYİLERİ…
“Daha önce Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, plazamızın içinde etkinlik olarak kutluyorduk. Fakat geçen sene şenlik havasında kutlamaya başladık. Görülen ilgiden dolayı busene tekrar devam ettirerek geleneksel hale getirdik. Bunu, sosyal sorumluluk çerçevesinde devam ettirip ileriki yıllarda da daha iyisini yapmayı amaçlıyoruz.
Burada öncelikle; ekip, çalışma arkadaşlarım bu işe çok sahip çıkması beni her şeyden çok onurlandırıyor. Büyük bir istek ve azim ile bugüne günlerdir hazırlanıyorlar. Konuklarımızın daha iyi eğlenmesi ve daha iyi zaman geçirmesi için ellerinden geleni büyük özveri ile yaptılar. Onlara çok teşekkür ediyorum, çok büyük emekleri vardır.”
RENKLİ GÖRÜNTÜLER
Şenlik kapsamında, plaza yan tarafına oluşturulan platforma aileleri ile birlikte gelen çocuklar, burada kendilerini bekleyen sürprizler karşısında neşeli gün geçirdiler.
Trambolinde eğlenen çocuklar, langırt oynama imkanı buldular. Salıncakta sallanıp ardından 'dönen bağaya’ da binen minikler ellerindeki Türk Bayrakları ile de ‘insan tren’ oluşturdular. Çeşitli ikramların servis edildiği şenlik, günün ilerleyen saatlerine kadar sürdü.  

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın