Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ONLAR ANLATIYOR!..

ONLAR ANLATIYOR!..

Ereğli’de, Fiat’ın piyasaya sürdüğü “Egea” model otomobilin tanıtımı gerçekleştirildi.

İlçedeki Keleşsan ShowRoom’da yapılan tanıtımda, uzman personel tarafından aracın özellikleri müşterilere ve otomobil severlere anlatıldı. Keleşsan AŞ. Müdürü Suat Keleş ise gazetecilere yaptığı açıklamada, Fiat Egea’nın, ülke genelindeki tanıtımının aynı günde yapıldığını söyledi. Suat Keleş, Fiat Egea’nın “Ezberbozan” sloganı ile satıya sunulduğunu anlatarak, şöyle dedi: “Fiat Egea,nın ilk etapta 1.4 litre 95 HP benziniyle,1.3 litre 95 ve 1.6 litre 120 hp Multijet motor seçenekleri bulunuyor. Easy, Urban ve Lounge adı verilen üç donanım paketi bulunan Egea, giriş versiyonundan itibaren tüketicinin ihtiyaçlarına tam cevap verebilecek zengin donanımıyla dikkat çekiyor. Fiat Egea, aynı zamanda Tofaş tarihindeki en fazla Türk mühendisinin imzasını taşıyan model oldu. Öncelikle Türkiye’deki  tüketicilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan ve geliştirilen Fiat Egea’nın ilk etapta 1.4 litre 95 HP benzinli, 1.3 litre 95 HP Multijet dizel ve 1.6 litre 120 HP Multijet motor seçeneklerinin satışına başlandı. Yılbaşına kadar 5 ve 6 ileri vitesli manuel şanzımanlıları da satın alınabilecek. Fiat Egea’nın sadece 6 ileri otomatik şanzımanla kombine edilen 110 HP’lik 1,6 litrelik e-Torg motorlu versiyonu ise yılbaşından  itibaren satışa sunulacak. 1.6 litrelik Multijet turbo dizel motor seçeneğinin DCT otomatik şanzımanlı versiyonu ise 2016 yılının ikinci yarısında satışa sunulacak.

İŞTE FİYATLAR
Anahtar teslimi 49 bin 900 liradan başlayan Fiat Egea’nın ilk etapta 1.4 litre 95 beygir benzinli, 1.3 litre 95 ve 1.6 litre 120 beygir multijet motor seçenekleri satışa sunuluyor. Üç donanım paketi bulunan otomobilde, en üst modelin satış fiyatı ise 70 bin 900 lira olarak belirlendi. Egea’nın sadece 6 ileri otomatik şanzımanla kombine edilen 110 beygirlik 1.6 litrelik e-Torq motorlu versiyonu ise yılbaşından itibaren üretime başlayacak.1.6 litrelik multijet turbo dizel motor seçeneğinin DCT otomatik şanzımanlı versiyonu 2016 yılının 2’nci yarısında satışa sunulacak.

GARANTİ 5 YILA ÇIKTI!
Egea’nın giriş seviyesi Easy Donanım Paketi’nde elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, elektrikli ön ve arka camlar, Uconnect Radio/ MP3 Çalar, çok fonksiyonlu direksiyon, ön hava yastıkları, ABS, Yokuş Kalkış Destek Sistemi gibi donanımlar yer alıyor. Yeni Egea ile birlikte Fiat ilk kez bir modeline 5 yıl/100 bin km garanti vermeye başlıyor. Fiat dünyasında ilk kez Egea ile başlayan 5 yıllık garanti uygulaması, Tofaş yönetimi tarafından aynı zamanda markanın bu modele ne kadar güvendiğinin de bir kanıtı olarak gösteriliyor.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın