Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR

ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR

Onlar erdi muradına


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Ülkü Ocakları Şubesi eski Başkanı Mehmet Kamiloğlu, bir süredir birlikte olduğu Cansu (Albayrak) Kamiloğlu ile hayatını birleştirdi.
Edinilen bilgiye göre, Emine Albayrak ile eski İlçe Emniyet Müdürlerinden Yusuf Albayrak’ın kızları Cansu ile Mehmet Kamiloğlu’ğnun düğün merasimi, Gülüç beldesindeki Büyük Anadolu Ereğli Otel’de yapıldı. Kalabalık davetlinin katıldığı programda alkışlar arasında salona giren çift, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın kıydığı nikah sonrası ilk danslarını yaptılar. Akşamın ilerleyen saatlerine kadar süren düğünde, gelin ve damat ile davetliler gönüllerince eğlendiler.
Birbirlerine yakışan çifte, birbirlerini ömür boyu tamamlamaları temennisi ile mutluluklar dileriz. (Ereğli FM)

-KATILIM-
Düğüne Eski Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mustafa İlhan, MHP Zonguldak İl Başkanı Varol Demirköse, MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtark, MHP Alaplı İlçe Başkanı Edip Okay, İYİ Parti Alaplı İlçe Başkanı Emrullah Erdoğan, Zonguldak Ülkü Ocakları İl ve İlçe başkanları, Eski MHP Ereğli İlçe Başkanı İlkay Özdemir, Karadeniz Ereğli Final Koleji Kurucusu Recep Vural, Martı Koleji Kurucu Müdürü Mesut Özkara, Özel Echomar Hastanesi Genel Müdürü Kaya Karatepe, Eski Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan katıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük5
şaşkın3
hayran1
kızgın1
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın