Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Olmadı, Tuğçe hayata tutunamadı!

Olmadı, Tuğçe hayata tutunamadı!

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde aplastik anemi hastalığına yakalanan 13 yaşındaki Tuğçe Bayraklı hayata gözlerini yumdu.


Edinilen bilgiye göre, Barboros Kutlutaş Ortaokulu 7. sınıf öğrencisi Tuğçe Bayraklı, yaklaşık 1 yıldır tedavi görüyordu. Uygun kök hücresi bulunamayan genç kız yaşam savaşını kaybetti.
Talihsiz kızın cenazesi, hastane morgundan alınarak Çaycuma’daki evinin önüne getirildi. Burada yapılan duaların ardından öğlen namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.
Annesi için paylaştığı sözler yürekleri dağladı!
Annesi Neriman Bayraklı ile çekilmiş fotoğrafını paylaşan Tuğçe’nin sözleri ise yürekleri burktu. Sosyal paylaşım sitesinde, “Annem diye çağırayım sen de bana kocaman sevgi dolu kollarını aç, ben de koşarak sarılayım” diyen Bayraklı, ölmeden önce annesine şu sözleri yazdı:
“Bu resimdeki gibi kalsın sevgimiz. Ben seni annem diye çağırayım sen de bana kocaman sevgi dolu kollarını aç ben de koşarak sarılayım. Başımı göğsüne dayayıp hıçkıra hıçkıra ağlayayım. Sen de kocaman sevginle ısıt beni. Öp kokla, tut ellerimden. Ama sakın bırakma olur mu annem. Çünkü ben sensiz yapamam. Sen yanımda olmazsan dayanamam sensizliğe. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın güzel kadın. İyi ki benim annemsin.”

                                   

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün5
hayran4
şaşkın4
gülücük3
kızgın1
Yasemin Yağcı

29 Ağustos 2017 - 09:19

Şişli Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin. Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin.

Yorum Yazın

Canlı Radyo