Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

OLAYLI GECE !.

OLAYLI GECE !.

Ereğli`de gecenin sessizliği akrabalar arasında çıkan kavga ile bozuldu, iki kişi yaralandı.


Ereğli’de akrabalar arasında çıkan kavgada iki kişi yaralandı.

Olay ilçeye bağlı Hamzafakıhlı Mahallesi Çolaklar altı mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre alkollü oldukları iddia edilen O.G. Ve yanında ki 4 kişi, akrabası Ö. K. nin evine geldi.

Kendisine ait 67 T 5066 plakalı ticari araç ile Polise gitmek isteyen Ö. K. nin aracının önünü 67 ABC 327 plakalı otomobil ile kesen O. G. ve arkadaşları yaşanan tartışmanın ardından Ö. K. ye saldırmaya başladı. Bira şişesi, sopa ve bıçakla saldırıya uğrayan Ö.K. başında ve kolundan yaralandı.

 Ö. K. ye yapılan saldırıya gören akrabaları da kavgaya karıştı. Kavgada O. G. Nin geldiği araçta da büyük hasar oluştu. Polisin gelmesi ile kavga son bulurken, olayda kolundan aldığı bıçak darbesi ve başına aldığı şişe darbesi ile yaralanan Ö. K. hususi araç ile hastaneye gönderildi. Yolda karşılaşılan ambulansa alınan Ö. K. yapılan ilk müdahalenin ardından Özel Echomar hastanesine kaldırıldı. Kavgada yaralanan O. G. ve arkadaşları Devlet hastanesine götürüldü. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün2
gülücük0
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın