Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

OKULLARDA KAR TEMİZLİĞİ

OKULLARDA KAR TEMİZLİĞİ

Kdz. Ereğli’de hafta ortasında başlayan yoğun kar yağışına karşı  aralıksız mücadele eden  Kdz.Ereğli Belediyesi, kar yağışı nedeniyle 3 gün tatil edilen okullar içinde harekete geçti. Hafta sonu ile beraber 5 gün kapalı kalan İlçe Merkezindeki tüm okulların önleri ve bahçeleri, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın talimatı ile temizlendi.

Kdz. Ereğli Belediyesi, eğitime yönelik destek ve katkılarını sürdürüyor. 2014-2015 eğitim-öğretim dönemi öncesinde ilçe merkezindeki tüm okulların temizliğini yaparak okulları yeni döneme hazır hale getiren Kdz.Ereğli Belediyesi , kar yağışı nedeniyle 3 gün tatil edilen okullar içinde harekete geçti.Pazar günü sabah saatlerinde başlayan çalışma ile hafta sonu ile beraber 5 gün kapalı kalan İlçe Merkezindeki tüm okulların önleri ve bahçeleri temizlendi.

Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın talimatı ile yapılan ve sabah saatlerinde Kepez İzmirlioğulları Ortaokulu ve İMKB Atatürk Anadolu Lisesi’den başlayan çalışmaları, Belediye Başkan Yardımcısı Alptekin Dursun’da bizzat denetledi.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “Eğitim kurumları bizim için önemli. Kar yağışı nedeniyle birçok okulumuzun bahçesinde biriken karlar, öğrenciler için tehdit oluşturuyordu. Bizde bu düşünceden hareketle gereken çalışmayı yaptık.  Bu çalışmayı yürüten Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı personelimize teşekkür ediyorum.”dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın