Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÖĞRENCİLER, FUTBOLCULARI TERLETTİ!

ÖĞRENCİLER, FUTBOLCULARI TERLETTİ!

Baytar’ın Fenerbahçe ile ilgili sözleri… Galatasaray’dan neden ve nasıl ayrıldı? “Fatih Terim” olayı!.. Süper Lig’de şampiyon kim olur?


Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6. Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Kdz. Ereğli Belediyespor’un sezon arasında transfer ettiği ve Süper Lig’de Galatasaray ve Trabzonspor’da da forma giyen milli futbolcu Engin Baytar, takım arkadaşı Oruç Balaşlı ile birlikte Utku Koleji’nde söyleşiye katıldı.
Okul bünyesindeki Orçun Çataklı Sosyal Tesisleri Konferans Salonu’nda yapılan söyleşinin açılış konuşmasını yapan Utku Koleji Eğitim Kurumları Lise Müdürü Caner Özçep, şuan grubunda ikinci sırada olan Kdz. Ereğli Belediyespor’un şampiyonluk mücadelesi için destek kampanyası başlatıldığını hatırlatarak şöyle dedi:
“Ereğli Belediyespor’umuzun üçüncü lige çıkması için destek çalışmaları tüm ilçede sürüyor. Bununla ilgili hem Ereğli Belediyesporumuza sahip çıkmak hem de sizleri onlarla buluşturmak adına takımın iki önemli oyuncusu Engin’i ve Orçun’u misafir ettik. Öncelikle bu projeyi ilk kendi okulumuzda gerçekleştirmekten mutlu ve gururluyuz.”
Kulüp Basın Sözcüsü Yusuf Zobar’ın kısa sunumunun ardından ise söyleşiye geçildi.
İlk sözü alan sezon arasının flaş transferi Engin Baytar, futbola nasıl başladığı ve kariyerinin ne şekilde ilerlediği hakkında öğrencilere bilgiler verdi. Süper Lig takımlarında oynadığı süreç içerisindeki anılarını da anlatan Baytar, daha sonra öğrencilerden gelen soruları yanıtladı.
Önümüzdeki maçın kadrosunda olup olmayacağı üzerine yapılan soruyu yanıtlayan Baytar, hocasının kendisine görev verdiği takdirde elinden geleni yapacağını söyledi. 35 yaşında olduğunu dile getiren Baytar, asıl amacının ise şampiyonluk havası yakalayan takıma ağabeylik yapmak ve tecrübelerini genç arkadaşları ile paylaşmak olduğunu ifade etti.
Takımın santraforu genç oyuncu Orçun Balaşlı’da kendisi hakkında bilgiler sundu ve öğrencilerden gelen sorulara cevap verdi.
HEDİYELER VERİLDİ
Söyleşi sonunda yapılan çekilişte bir öğrenci içeride oynanacak ilk maçta tesislerde takımla birlikte kahvaltı yapma ve takım otobüsüyle maça gidip şeref tribününden maçı izleme hakkı kazandı. Çekiliş sonucunda yine bir öğrenciye imzalı forma verildi ve 25 öğrenciye de kulübün atkısı hediye edildi.
Söyleşiye Utku Koleji Eğitim Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çataklı, Kurumun Genel Müdürü Hülya Çataklı, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

İşte söyleşiden ilginç görüntüler…

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran5
gülücük3
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın