Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÖDÜLÜ EREĞLİ'YE GETİRDİK !

ÖDÜLÜ EREĞLİ'YE GETİRDİK !

Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin, yılın en iyi Bölgesel Radyo Programcısı seçildi.


Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin “Uluslararası Radyonun Yıldızları Ödülleri’nde, Yılın En iyi Bölgesel Radyo Programcısı seçildi.

Daha önce 13 Şubat Dünya Radyo Gününde gerçekleşeceği duyurulan ödül töreni deprem felaketi nedeniyle ertelenmiş ve ödüle hak kazanan isimlerin açıklanması da ileri bir tarihe ertelenmişti.

 24 ayrı kategoride düzenlenen yarışmada Yılın En iyi Bölgesel Radyo Programcısı seçilen ve ödülü önümüzdeki günlerde kendisine takdim edilecek olan Tekin, mutluluğunu dinleyenleri ile paylaştı.

 Tekin, “Radyo yayımcılığına gönül vermiş ve mesleğimi aşkla yapan biri olarak Uluslararası platformda düzenlenen yarışmada böylesine anlamlı bir ödüle layık görülmekten dolayı çok mutluyum. Başta bizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Yönetim Kurulu Başkanımız Halil Bozkuş ve Batuhan Bozkuş’a, Radyoculuk mesleği ve radyo programcılarına değer vererek böylesi bir organizasyona ev sahipliği yapan İstanbul Esenler Belediye Başkanı Sayın Tevfik Göksu ve   Radyo Esenler’e, Oy verme sürecinde destekleri  ile bize güç veren Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Sayın Halil Posbıyık’a, her zaman yanımda olan çalışma arkadaşlarım,  gerek Ereğli, gerekse Türkiye’nin değişik yerleşim yerlerinden ve yurt dışından oy vererek destekleri ile yanımda olan  tüm dinleyicilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum."dedi.

ÖDÜLÜ EREĞLİ'YE GETİRDİK !

Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin, yılın en iyi Bölgesel Radyo Programcısı seçildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

hayran79
gülücük2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo