Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

O HAYIRSEVERLERDEN BİRİ DE “SARI-KIRMIZI” DERNEKTİ

O HAYIRSEVERLERDEN BİRİ DE “SARI-KIRMIZI” DERNEKTİ

BÖLGEDE OLAN BİTENLER İÇİN www.ereglifm.com.tr


Karadeniz Ereğli’de bazı kurum, kuruluş ve hayırseverlerin katkıları ile inşa edilerek Ereğli ve çevresindeki yerleşkelerde yaşayan üstün yetenekli öğrencilerin yararlanması için geçtiğimiz hafta hizmete giren Karadeniz Ereğli Bilim ve Sanat Merkezi’ne (BİLSEM), ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor. Okulda sınıf yaptıran Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarlar Derneği, ziyaret ettiği kurumda öğrencilere hediyeler de verdi.
Alınan bilgiye göre, hafta içinde Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş’ın da katılımı ile Müftü Mahallesi İbrahim Efe Caddesinde açılan okulu ziyaret eden Ereğli Galatasaray Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu, dernek katkıları ile yaptırılan İngilizce şubesini gezdi. BİLSEM Müdürü Serkan Çakır’dan işleyiş hakkında bilgi alan Dernek Başkanı Timur Şen, “sosyal sorumluluk projelerim kapsamında; genç hayatlara yön veren, gelişimlerine ve özgür ifadelerine katkı sunan, felsefi-sosyolojik ve ideolojik düşünce kazandıran, toplum yararına olabilecek eğitim safhasının her alanında, yüzyıllık camiamızın kültür mirası ile sarı-kırmızı aşkla dokunmaya devam edeceğiz.
Dernek Yönetim Kurulumuz olarak, BİLSEM Eğitim ve Öğretim kurumu Müdürümüz Sayın Serkan Çakır ile birlikte Sarı-Kırmızı aşkla dokunarak İngilizce Sınıfımızı oluşturduk. Metin Oktay’ımızın ruhu ile Galatasaray’ımızın geleceğinin, kültürünün ve mirasının elçileri olmaya devam edeceğiz” dedi.
Ziyarette, öğrencilere çeşitli hediyelerde veren taraftar derneği, ziyarete sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın