Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

O DOKTOR, SARAY’A DAVET EDİLDİ!..

O DOKTOR, SARAY’A DAVET EDİLDİ!..

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Devlet Hastanesinde, oruçlu vatandaşların mesai saatlerinde poliklinikten faydalanmakta yaşadığı zorluklar nedeniyle gönüllü olarak iftardan sonra hastalara poliklinik hizmeti vererek örnek teşkil eden Başhekim Genel Cerrah Uzmanı Ozan Özlücan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak Cumhurbaşkanlığı Sarayındaki iftar programına katılacak.

Alaplı ilçesinde 2011 yılından bu yana görev yapan Genel Cerrah Uzmanı Ozan Özlücan 13 Nisan 2016 tarihinde Başhekimlik görevine başlamasının ardından çok önemli hizmetlere imza attı.  Bu süre içinde Alaplı Devlet Hastanesine dijital  röntgen cihazı kazandıran Özlücan, ilçede çok nadir yapılan böbrek taşı ameliyatlarını gerçekleştirerek hastane de çok başarılı ameliyatların yapıldığı imajını da kazandırmış oldu. Son olarak Özlücan’ın Ramazan ayı dolayısıyla  oruçlu vatandaşların mesai saatlerinde poliklinikten faydalanmakta yaşadığı zorluklar nedeniyle gönüllü olarak iftardan sonra hastalara akşam 21.00 ve 00.00 saatlerinde poliklinik hizmeti vermesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dikkatini çekti. Özlücan’ın başlattığı bu uygulamanın Türkiye genelinde model olarak gösterildiği belirtilirken Ozan Özlücan bu akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak Cumhurbaşkanlığı Sarayındaki iftar programına katılacak.

 Özlücan’ın bu akşam Cumhurbaşkanlığı Sarayındaki iftar programına katılması dolayısıyla  Alaplı halkına bu akşam için poliklinik hizmeti veremeyeceği belirtildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın