Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

O DEDE SERBEST BIRAKILDI !.

O DEDE SERBEST BIRAKILDI !.

Ereğli`de iddiaya göre bir çocuğun yediği dayak sonrasındaki feryadı vatandaşlar tarafından kaydedildi.


Ereğli Kirmanlı mahallesinde iddiaya göre bir çocuğun yediği dayak sonrasında feryadı vatandaşlar tarafından kaydedildi.

Olay ilçeye bağlı Kirmanlı mahallesinde meydana geldi. 

İddiaya göre 3 çocuk babası C.Ç. çalışmak için şehir dışına gitmesi üzerine çocukları babası O.Ç. ye bıraktı.

Yine iddiaya göre torunlarını, sürekli olarak torunu B.Ç. yi döven dedenin dayak attığı anlar  mahalle sakinleri tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

Yaklaşık 3 sene önce de ailenin ortanca çocuğu C.Ç. nin de yediği dayak sonrasında mahalle sakinlerinden Filiz Akbıyık’ın girişimleri ile durum kolluk kuvvetlerine aktarılmıştı. Yaşanan olayı hastanede duyan Filiz Akbıyık sosyal medya hesabından yayınladığı yazısında şunları dile getirdi.

“YAPMA DEDE DİYE YALVARIYOR yavrum !!!!!

Bundan 3 sene önce Dede ve babasından dayak diyen C.Ç. nin Videosunu Sosyal medyada yayınlamıştım Baba ifadesi alınıp serbest bırakılmıştı... Yayınladığım video 50 ye yakın paylaşıldı Yerel genel tv haberlerinde çıktı ve kamu ya dönüştü çocuklar 3 ayda bir doktor kontrolünden geçiyordu. Taki bugüne kadar  dedelerinden dayak yemeye devam ediyorlar. Şuan Zonguldak’ta hastanede olduğum için gelemiyorum video Şimdi elime ulaştı delireceğim ...

. Baba çocukları döven babasından şikayetçi değil DELİRECEM…” cümleleri ile tepkisini dile getirdi.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞIYOR…

Filiz Akbıyık’ın kendi sosyal medya hesabından paylaştığı ve B.Ç. nin feryatlarını duyan bir çok kişi duruma tepki gösterdi. Söz konusu olayda şiddete maruz kalan çocukların bir an önce aileden kurtarılması gerektiği ifade edildi.

DEDE SERBEST BIRAKILDI !.

 Ereğli'de torununu dövdüğü iddiası ile gözaltına alınan dede O.Ç. adliyeye sevk edildi. O.Ç. çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın12
üzgün2
hayran1
gülücük0
şaşkın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın