Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

O Anları Anlattılar!..

O Anları Anlattılar!..

Zonguldak’ta 50 metreden dereye uçan midibüsteki yolcular dehşet anlarını anlattı.


Zonguldak’ta 50 metreden dereye uçan midibüsteki yolcular dehşet anlarını anlattı. 10 kişinin hayatını kaybettiği kazayı anlatan yaralılardan Hüseyin Aydın, kazayı 112’ye kendisinin haber verdiğini söyledi.
Kdz. Ereğli ilçesinde meydana gelen facia gibi kazada midibüs 50 metreden dereye uçmuş kazada 10 kişi hayatını kaybetmiş 19 kişi de yaralanmıştı. Bir yakınlarının cenazesi için İstanbul’dan kiraladıkları midibüs ile Ereğli ilçesine gelen yolcular, cenaze töreni sonrası İstanbul’a dönmek isterken kaza meydana gelmişti.
Kazada yaralananların Kdz. Ereğli ve Zonguldak’taki hastanelerde tedavileri sürüyor.

“Dördüncü taklayı attık, sonrasını hatırlamıyorum”
Kazada yaralananlardan İsmail Uludağ, o dehşet anlarını anlattı. İstanbul’a geri dönmek üzere yola çıktıklarını anlatan Uludağ, “İstanbul’dan gelmiştim. Cenaze sonrası İstanbul’a dönecektik. Hemen hemen 19.30 arası gibiydi. Önümüze krem rengi bir araç geldi. Bizim aracın sağını, o aracın solunu tuttuğu gibi araba dengeyi kaybetti. Şarampolden aşağıya uçtuk. Dördüncü taklayı attık. Onu biliyorum. Sonra durduğumuzu biliyorum. Araba tersine dönmüş. O arada bizim kol falan gitmiş. Başka bir şey hatırlamıyorum. Cenazeye gelmiştik. Yakın akrabamızdı. Amcamızdı. İstanbul’a dönecektik. Nasip kısmet böyleymiş. Bizi aldıkları gibi hastaneye götürdüler” diye konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın