Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

O AİLEYE SAHİP ÇIKTI

O AİLEYE SAHİP ÇIKTI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinden sevkli gittiği Kocaeli’de, makatı kapalı olarak dünyaya gelen bebeğini tedavi ettirmek isteyen baba Dursun Sever’in ‘yardım çığlığı’ karşılık buldu.


Yapılan haberlerden sonra durumdan bilgisi olan Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, aileye yardım eli uzattı. Alınan bilgiye göre, aile ile telefonla iletişime geçen Uysal, tedavisi Kocaeli MedikalPark Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi’nde süren bebek hakkında bilgi aldı, şifa dileğinde bulundu.
Ereğlili hemşerisi olan aileyi zor durumda yalnız bırakmayarak sahip çıkan Uysal, aileden iletilen bazı istekleri yerine getirmek için Ereğli Belediyesi Özel Kalem’e talimatlar verdi.

-Olay-
Dursun ve Eda Sever’in üçüncü bebekleri, 1 Kasım’da Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi’ne dünyaya geldi. Doğuştan makatı kapalı olan bebek, acil olarak ambulansla Kocaeli MedikalPark Hastanesi’ne sevkedildi.
İşsiz baba, “Sayın Kocaeli halkı. Ben Zonguldak Ereğli’den gelen bir hasta babası olarak yazıyorum” diye yazarak başladığı mektubunda, bebeğinin uzun sürecek tedavi süresince, para kazanabilmek için iş talebinde bulundu. Mektubunda, 2 çocuğu daha olduğunu, zor durumda kaldığını, uzun süredir yemek dahi yiyemediğini anlatan baba, yardım istedi.

Önceki haberi görmek için, verilen linki tıklayın...

http://ereglifm.com.tr/haber-14670-makati-kapali-dogan-bebek-icin-yardim.html

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran4
üzgün3
gülücük2
şaşkın0
kızgın0
Kevser Çetin

17 Kasım 2017 - 08:28

duyarsız kalmayıp yardımcı olan herkesten allah razı olsun sizlerede çok tsk ederim yayın hayatinızda başarılar dilerim

Ali arslan

16 Kasım 2017 - 19:23

Tesekurler baskanim yardimlarinizdan dolayi siz bir hekim olarak her zaman hasta insanlarin halinden anlayan bir hekim siniz

Yorum Yazın