Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

NİYE Mİ BÖYLE OLDU ?

NİYE Mİ BÖYLE OLDU ?

Başkanın talimatı havada, vatandaş yolda kaldı !.


Karadeniz Ereğli Belediyesi kar yağışının ilçe merkezinde etkili olmaya başladığı dün geceden itibaren karla mücadele çalışmalarını sürdürürken, sabaha karşı etkisini arttıran yoğun kar yağışına karşı  aksaklıklar yaşayınca vatandaşın tepkisi ile karşılaştı.

Belediye Başkanı Posbıyık’ın 18-21 Ocak 2021 tarihinde yaşanan kar yağışı sırasında yaşanan sorunlar sonrası aynı yıl Şubat ayında tüm iş adamları ve inşaat sektöründen araç desteği almış ve ikinci kar dalgası sorunsuz atlatılmıştı.

Posbıyık’ın talimatlarına rağmen dün akşamdan bu yana yaşanan kar yağışı sonrası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Cömert’in ek araç destek talebini sadece kendisine yakın iş adamlarına ilettiği ve araç sayısının bu nedenle yetersiz kaldığı öğrenildi.

İlçede etkisini 13.35 itibari ile yitiren kar yağışı nedeniyle gün içinde başta Bağlık olmak üzere çok sayıda ana artere girilemedi, 31 mahallenin 26’sına ise Halk Otobüsü seferleri yapılamadı.

Çok sayıda vatandaş yaşanan mağduriyeti sosyal medya hesabından paylaştı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın10
hayran5
şaşkın2
gülücük1
üzgün0
Laz ogli

24 Ocak 2022 - 01:10

Tamamen sinifda kaldin Ereğli belediyesi bu isler sahile cicek dikmek festival yapmakla olmuyor iste yada giden doktor beyin yapti dere kenarina demir korkluklar gibi herkez keyfi yerinde olan vatadas oluyor hastasina oluyor

Çakır çakır

23 Ocak 2022 - 17:53

Sarıkorkmaz mahallesi hürriyet küme evleri felc

Yorum Yazın