Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Nice 5, nice 55 yıllara…

Nice 5, nice 55 yıllara…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde medya faaliyetlerini sürdüren İŞ’te Haber Hayat Gazetesi’nin 5’inci yayın yılını tamamladığı bildirildi.


Haber Hayat Yayıncılık çatısı altında habercilik faaliyetlerinde bulunan www.haberhayat.net web sitesi ve İŞ’te Haber Hayat Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Doğan Gönüllü, kendi internet haber portalında yaptığı açıklamada, kurulduğu günden bu yana aynı kadrosu ile ’aydınlık bir dünya aydınlık bir hayat’ meslek mottosuyla yayınlarını sürdürdüklerini belirterek şöyle dedi:
 “Allah’ımıza çok şükürler olsun; inandık ve başardık. Bu 5 yılık süreçte belki her şey yolunda gitmedi ama doğruya ulaşmak, gerçeği paylaşmak, güvenilir olmak konularında hiçbir şey bizi yolumuzdan etmedi. Bizi her anlamda destekleyen okurlarımıza, tüm paydaşlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.” Yoluna Haber Sorumlusu Fahrettin Özaydın, Grafik  ve Tasarım Sorumluluğunu ise Tuğba Sipahioğlu sürdüren gazete 15 gün süreli yayınlanıyor.  Gazete Ankara Ofset’te basılıp okuyucularına elden ve posta ile ulaşıyor.

Ereğli FM ailesi olarak, İŞ’te Haber Hayat Gazetesi’nin yeni yaşını kutluyoruz.
 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın