Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

NEYSE Kİ KISKIVRAK YAKALANDILAR

NEYSE Kİ KISKIVRAK YAKALANDILAR

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ta 63 yaşındaki kadının yaklaşık 70 bin lirasını dolandırmak isteyen 4 şüpheli, ekiplerce kıskıvrak yakalandı. 
Edinilen bilgiye göre, kendilerini polis olarak tanıtan zanlılar, telefonla konuştukları kadına, isminin terör örgütünün listesinde yer aldığını ve kendisini kurtarabilmek için paraya ihtiyaç olduğunu söyledi. Bunun üzerine panik yaşayan Yaşar K. isimli kadın, polis ekiplerini arayarak durumu bildirdi. 
Bu sırada şüpheliler Yunus E.Ş. (26), İsmail K. (29), Eray E. (20) ve Volkan K. (24) 34 BEL 947 plakalı araç ile buluşma için planlanan Bahçelievler Mahallesi Hakkı Çavuş Parkı’na geldi. Burada bir süre kadının gelmesini bekleyen dört şüpheli karşılarında polisleri görünce kısa süreli şok yaşadı. Kısa süren kovalamaca sonucu 4 zanlı kıskıvrak yakalandı. 
Yaşar K.’ye ait 25 bin TL, 4500 İngiliz Sterlini, 36 adet küçük altın ise ekiplerce sahibine geri teslim edildi. Haklarında ‘dolandırıcılık’ suçundan işlem yapılan dört şüpheli, ifadeleri alınmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.

O… Çocukları: “Onların çocukları”. Ailelerine sesleniştir; “Küçüklükten itibaren hukukun öğretilmediği, insanlara saygılı olmanın anlatılmadı ve helal para kazanmanın huzurunun bildirilmediği çocuklar”.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın3
üzgün1
gülücük0
hayran0
şaşkın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın