Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MUTLU GÜNLERİN ARANAN İSMİ EREĞLİ'FM'DE !

MUTLU GÜNLERİN ARANAN İSMİ EREĞLİ'FM'DE !

Ünlü Sanatçı Berna Tan, Ereğli FM`e konuk oldu.


Geçtiğimiz yıllarda Stadyumlar, sokaklar, kına geceleri başta olmak üzere eğlence mekanlarında Kına ve hemen ardından Evleneceğim şarkıları ile adından sıkça söz ettiren Berna Tan, bu kez yeni çalışması “Çakmak çakmaya geldik” i sevenleri ile buluşturdu.

4 gün önce çıkan klibi ile gündeme damga vuran Berna Tan, Ereğli FM’de Arzu Tekin ve Yusuf Zobar’ın Canlı Frekans programına konuk oldu.

“Çakmak çakmak İbrahim Tatlıses’den sonra nasıl olur acaba diye düşünürken, çok keyipli bir iş ortaya çıktı. Çok güzel geri dönüş almaktayım ve bundan inanılmaz mutluyum. “ diyen Tan, “Türkiye’nin dört bir yanından davet alıyorum. Kına gecelerinde anne ve babaların duygusal anlarına şahit oluyorum.Yeri geliyor onlarla birlikte ağlıyorum. Ama mutlu günlere şahit olmak  bana mutluluk veriyor.” şeklinde konuştu.

Tan, “Ereğli’yi çok seviyorum, biliyorum ki Ereğli’de beni seviyorum.Marmara Ereğli’ye çok gittim ama Kdz.Ereğli henüz nasip olmadı, inşallah kısa sürede Ereğli’ye de gelmek, görmek, eğlendirmek isterim.Herkese iyi bayramlar diliyorum.” dedi.

İŞTE BERNA TAN'IN SON KLİBİ

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
kızgın1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo