Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MÜTEVELLİ HEYETİNDE!

MÜTEVELLİ HEYETİNDE!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Deniz Ticaret Odası Karadeniz Bölge Başkanı İrfan Erdem’in, Piri Reis Üniversitesi 2017-2018 akademik açılış töreninde “Piri Reis Mütevelli Heyeti Akademik Kıyafeti” giyerek katıldığı bildirildi.


Alınan bilgiye göre, İstanbul Tuzla Piri Reis Üniversitesi Konferans Salonu’nda düzenlenen törende, Piri Reis Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Oral Erdoğan’ın açılış konuşmasının ardından okulun akademik birimleri tanıtıldı.
Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Ulaştırma ve Denizcilik Bakanlığı müsteşarı, Piri Reis Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Metin Kalkavan’ın konuşmalarının ardından bölümlerine derece ile giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.
Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkan Yardımcısı Halim Mete, öğretim görevlisi eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Metin Ataç, eski Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı İbrahim Akın, Piri Reis Üniversitesi Mütevelli Heyeti’ne seçimle gelen 7 isimden biri olan Deniz Ticaret Odası Karadeniz Bölge Başkanı İrfan Erdem ile eşi Emine Erdem ve oğlu Mehmet Erdem, akademik isimler, öğrenciler, davetliler, açılış töreninde yer aldı.
Akademik kıyafetini giyen Erdem, salonda Ereğli Hatice Erdem Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi’nden mezun olarak Piri Reis Üniversitesi’nde eğitimine devam eden öğrenciler ile de görüştü.
İlçedeki okulun önemine değinen ve mezunlarının Piri Reis Üniversitesi’nde girmesinde yüzde 50 ve 75’e varan burslar verdiklerini ifade eden Erdem, "yüzlerce evladımızı geleceğe emin adımlarla hazırlamaya devam ediyoruz" dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo