Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MÜSİAD 6. Geleneksel Rafting Organizasyonu

MÜSİAD 6. Geleneksel Rafting Organizasyonu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından düzenlenen "MÜSİAD 6. Geleneksel Rafting Organizasyonu", Düzce’de gerçekleştirildi. 

Cumayeri ilçesindeki Dokuzdeğirmen köyündeki organizasyona, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ile MÜSİAD’ın Düzce, Sakarya ve Zonguldak şubelerinin üyeleri katıldı. 

Olpak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Melen Çayı’nın Türkiye’deki önemli rafting parkurlarından birisi olduğunu söyledi. 

Gelenekselleşen etkinliklere daha önce de katıldığını dile getiren Nail Olpak, "Düzce şubemiz bu işi gelenekselleştirdiler. Melen Çayı üzerinde bir baraj inşaatı devam ediyor. Burada kaç yıl daha rafting yapılabilecekse sürdürme niyetindeyiz. Ailelerin, gençlerin ve çocuklarımızın da bir araya geldiği, çevre illerden katılımla organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Güzel bir faaliyet. Elbette ekonomimiz ve ülkemiz için çalışacağız ama bir hafta sonunun birkaç saatini, gerçekten çok güzel yemyeşil bir ortamda geçirmek hoş." ifadelerini kullandı. 

MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanı İsmail Çakmak da rafting organizasyonunu geleneksel hale getirdiklerini belirterek, Hem MÜSİAD ailesini bir araya getirip kaynaştırmak hem de gelecekte Düzce ve çevresini Türkiye’ye tanıtabilmeyi hedeflediklerini kaydetti.

Olpak ve MÜSİAD üyeleri, Melen Çayı üzerinde kurulan "zipline" sporunu yaptıktan sonra rafting turunu gerçekleştirdi. 

Yaklaşık 100 üyenin hazır bulunduğu rafting turuna, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre ve Düzce Baro Başkanı Ali Dilber de katıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın