Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MUHTARLAR ERDEMİR'DE

MUHTARLAR ERDEMİR'DE

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T. A. Ş. (ERDEMİR) Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği iş birliğiyle Ereğli’deki muhtarları ağırlamaya devam ediyor.


Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T. A. Ş. (ERDEMİR) Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği iş birliğiyle Ereğli’deki  muhtarları ağırlamaya devam ediyor.

Daha önce Kdz. Ereğli’nin köylerinde görev yapan muhtarlar’ı ağırlayan Erdemir bugünde bir grup muhtarı ağırladı. 

 ERDEMİR Kültür Merkezi’nde karşılanan gruba; fabrikanın dünya çelik sektöründeki yeri, Türk ekonomisi ve sanayisi için önemi ve üretim süreçlerini anlatan bir sunum gerçekleştirildi.

Sunumda ayrıca şirketin istihdamı, kuruluşundan bu yana toplum için sağladığı katma değer, sektöründe gerçekleştirdiği öncü uygulamalar ve ilkler, iş sağlığı ve çevre alanındaki çalışmaları aktarıldı.

Muhtarlar saha ziyaretinde Erdemir’in liman, kok, yüksek fırın, sürekli dökümler, 2. Sıcak Haddehane ve 2. Soğuk Haddehane tesislerini gezen misafirler, üretim sürecini yakından inceledi.

Ziyaret programı ERDEMİR Genel Müdürü Salih Cem Oral’ın bir Restoran’da muhtarlar onuruna verdiği ve fabrikanın üst yöneticilerinin iştirak ettiği öğle yemeği ile son buldu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın2
gülücük1
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın