Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MİNİKLERİN YOĞUN İLGİSİNİ GÖRDÜ

MİNİKLERİN YOĞUN İLGİSİNİ GÖRDÜ

Karadeniz Ereğli Özel Neş’e Erberk Anaokulu’nda, erken kayıt indirimleri ile velilere önemli kolaylık sağlandığı bildirildi.


Edinilen bilgiye göre, hafta sonu Ereylin Alışveriş Merkezi’nde özellikle çocukların yoğun ilgi gösterdiği tanıtım günlerinde Özel Neş’e Erberk Anaokulu’ndaki eğitimlere ilişkin veliler detayları ile bilgilendirildi.
Çocukları klasik anaokulu kalıplarından çıkarıp, doğuştan gelen yeteneklerini profesyonel eğitimciler desteğiyle fark edip, geliştirip, yönlendirmek amacı ile hizmet veren Özel Neşe Erberk Anaokulu tanıtım günlerinde yoğun ilgi gördüğünü belirten Anaokulu Yetkilisi Dilara Bozkuş Uzun, eğitimciler eşliğinde ailelere yeni eğitim ve öğretime ilişkin bilgilerin yanı sıra anaokulunda sağlanan imkanlar detaylı olarak aktarıldı. Tanıtım günleri hafta sonları Ereylin Alışveriş Merkezi’nde devam edeceğini kaydeden Uzun, velileri ve öğrencileri tanıtım günlerine davet etti.
Türkiye’de çocukların ilgi ve yeteneklerini oyun tadında geliştiren "Joyfull House Yetenek Geliştirme Programı" ise katılımcıların ilgisini çekti.

 

Anaokulu Uzunmehmet Mahallesi Kahya Kadir Sokak’ta hizmet veriyor, iletişim telefonu ise: 0 372 323 15 15.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın