Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MİNİKLERDEN DANS SHOW

MİNİKLERDEN DANS SHOW

Özel Utku Koleji öğrencileri yılsonu etkinlikleri kapsamında “Dans Şöleni “gerçekleştirdi.

Özel Utku Koleji öğrencileri yıl sonu etkinlikleri kapsamında “Dans Şöleni “gerçekleştirdi. Dans Öğretmeni Ayşegül Saban Önderliğinde hazırladıkları birbirinden güzel gösterilerle kendilerini izleyenlere unutamayacakları bir akşam yaşatan minikler salonu dolduranlardan büyük alkış aldı.

Kdz. Ereğli’de Özel Eğitim-Öğretim kurumlarının başında yer alan Özel Utku Koleji Minik Öğrencileri tarafından yıl sonu etkinlikleri kapsamında “Dans Şöleni” gerçekleştirildi.

Kdz. Ereğli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü kapalı spor salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Özel Utku Koleji Kurucu Şirket Müdürü Ali Çataklı, Okul Müdürü Hülya Çataklı, Okul Müdür yardımcıları Varol Hızal, Güvenç Özveren, Okul Aile Birliği Başkanı Ali Özer, Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Yazıcıoğlu, Öğrenci, öğretmen ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı. 1.sınıf öğrencileri tarafından hazırlanan program Tango, Kurdeleli dans, Halk oyunları, Step ve diğer birbirinden güzel dans gösterileri ile devam etti. Yaklaşık 2 saat süren programı izleyen minik öğrencilerin aileleri gösterileri ayakta alkışladı. Program sonunda Özel Utku Koleji Kurucu Şirket Müdürü Ali Çataklı, etkinliğin hazırlanmasında katkısı olan öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür ederek, “ Biz Utku Koleji olarak Atatürk’ün açtığı çağdaş yolda onun izinden, gururlu, kendinden emin adımlarla, disiplinli çalışmalarla, gerek akademik, gerekse sosyal etkinliklerle güçlenen, her yıl başarılarıyla büyüyen gurur duyacağımız, gurur duyacağınız öğrenciler yetiştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Biz Utku Koleji olarak her zaman öğrencilerimizin hem sınav hem de sosyal başarılarını fazlasıyla önemsemekteyiz. “dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın