Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MEZUNLARINI VERDİ… MÜJDESİNİ DE…

MEZUNLARINI VERDİ… MÜJDESİNİ DE…

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de Final Eğitim Kurumları’nca mezuniyet günü gerçekleştirildi. Kurumdan mezun olan 10 ortaöğretim ile 123 lise öğrencisi, eğitim kariyerlerinde bir üste çıktı.
Final Eğitim Kurumları Müdürü Recep Vural, Ereğli-Kandilli karayolu üzerindeki “Fabrika”da düzenlenen etkinlikte; isimleri anons edilen öğrencilerin yerini alması, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından yaptığı konuşmada, kurum olarak 19 yıldır hizmet verdiklerini söyledi. Bu yıl ilk kes Final Akademi Ortaokulu’ndan mezun vermenin mutluluğunu yaşadığını belirten Vural, “Karadeniz Ereğli eğitiminde bu yıl yeni bir heyecan yaşamaktayız. Bugün burada sadece lisemizin değil Final Akademi Ortaokulu’nun da ilk mezunlarını vermenin heyecanı ve mutluluğunu birlikte yaşamaktayız” dedi.
KAMPÜSLEŞME MÜJDESİ
Öğrenci ve velilere de seslenen Vural, ortaöğretim ve lise yanı sıra diğer eğitim formatları ile de hizmet vermeye başlayacaklarını ifade ederek şunları söyledi:
“Gelecek eğitim öğretim yılında kampüs final okulları formatında Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Final Akademi Anadolu Lisesi ile de her kademede eğitim hizmetimizin devam edeceği müjdesini buradan vermek istiyorum. Değerli velilerimiz sizlerden emanet olarak aldığımız evlatlarımızı milli ve manevi değerlerine bağlı, evrensel etik değerlere saygılı, dürüst, bilgili, insanlığı seven, duyarlı bireyler olarak yetiştirmeye gayret ettik. Sevgili öğrencilerim, biliniz ki her mezuniyet bir başlangıçtır. Bugünden sonra okul günleriniz okul anılarınıza dönüşecektir. Sizlerin gelecekte okulunuzu ve ailenizi başarıyla en iyi şekilde temsil edeceğinize inancımız tamdır. Siz değerli gençlerimizin bundan sonraki her başarısı gurur kaynağımız olacaktır. Bundan sonraki hayatlarınızda ve çalışmalarınızda hepinize başarılar dilerim. Göstermiş oldukları ilgi, şefkat ve rehberlik için öğretmen arkadaşlarıma, bu özel günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm konuklarımıza teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.”
Konuşmanın ardından üst sınıflardan seçilen birer öğrenci, taşıdıkları bayrak ve filamanları alt sınıf öğrencilere devir etti.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran2
kızgın1
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın