Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MEZARLIK VE CAMİLER BAYRAMA HAZIR!

MEZARLIK VE CAMİLER BAYRAMA HAZIR!

Kdz. Ereğli Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü’nün, Ramazan Bayramı öncesi sorumluluk sahası içinde bulunan 57 adet mezarlık alanı ve yaklaşık 85 camideki çalışmalarını tamamladığı bildirildi.

Mezarlıklar Müdürlüğü bünyesinde bulunan mezarlık alanlarındaki tırpan, temizlik işlemleri tamamlandı. Ayrıca Şehir Mezarlığı başta olmak üzere Kestaneci, Kışla ve Solak mezarlıklarında da parke bordür uygulaması gerçekleştirildi.

Şehir Mezarlığında da halkın kabir aralarında daha rahat yürüyebilmesi ve yakınlarının mezarlarını ziyaret edebilmeleri amacıyla yan yollar açıldı. Şehit ve gazilere ait kabirlerin çiçeklendirme, sulama ve temizlik işlemleri de tamamlandı. Büyük mahallelerin mezarlıklarındaki ana ve ara yollarda yıkandı.

Müdürlük yetkilileri vatandaşların rahat ve huzurlu bir şekilde yakınlarının kabirlerini ziyaret edebilmeleri amacıyla çalışmaların aralıksız süreceğini belirtti.

Çalışmaları yakından takip eden vatandaşlar da yapılan çalışmalardan dolayı başta Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve Mezarlıklar Müdürü İsmail Başel olmak üzere müdürlük çalışanlarına teşekkür etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın