Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Merakla bekleniyordu; tarih belli oldu!

Merakla bekleniyordu; tarih belli oldu!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Bahçeşehir Okulları Kampüsü’nün, açılış tarihinin belli olduğu bildirildi.


Alınan bilgeye göre, Bahçeşehir Koleji Karadeniz Ereğli Kampüsü Kurucusu Oğuz Karahan ve Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ imzalı dağıtılan davetiyelerde, açılışın 10 Ağustos’ta gerçekleştirileceği belirtildi.
Gökhasan Köyü Doğan Tepesi mevkisindeki Bahçeşehir Koleji Karadeniz Ereğli Kampüsü’nde, 17.30’da kokteyl ile başlayacak etkinliklerin ardından açılışın 18.00’de yapılacağı kaydedildi.
Öte yandan, yaklaşık bir yıl önce 32 bin metrekare alan üzerine kurulması planlanan kampüste iç donanımların da tamamlanma aşamasına geldiği görüldü. 5 derslik anaokul, 16 derslik ilkokul, 24 derslik ortaokul ve 12 derslik Anadolu Lisesi’nden oluşan kampüste, tüm sınıflar 24 kişilik olarak düzenlendi.
Çok amaçlı kullanılabilecek Toplantı salonu oluşturma çalışmaları devam eden kampüste, öğrencilerin ’tercihli yemek’ yiyebilecekleri oldukça geniş yemek salonu da hazır hale getirildi. Farklı dallarda spor aktivitelerin yapılabileceği açık ve kapalı alanları tamamlanan kampüste birde kapalı yüzme havuzu bulunuyor.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo