Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Memleket hasretine ‘ilaç gibi’ radyo!

Memleket hasretine ‘ilaç gibi’ radyo!

Memleket hasretine ‘ilaç gibi’ radyo


Gurbetçilerin memleket hasretini, Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Ereğli FM’in giderdiği bildirildi.

Alınan bilgiye göre gurbetçi Ergenekon ailesi, 91.7 frekansında yayın yapan Ereğli FM’i ziyaret ederek yayınlarını Almanya’dan dinledikleri “Gülçin’le Her Telden” program yapımcısı Gülçin Acaroğlu Demir’i ziyaret ettiler.
Fırsat buldukça Ereğli’ye geldiklerini belirten Müzeyyen, Hüseyin ve kızları Elvan Ergenekon, yayıncı Demir’den yayın gurubunun işleyişi hakkında bilgiler aldı.

Bayan Ergenekon, Almanya’da dinledikleri tek radyonun Ereğli FM olduğunu belirterek, “her ne kadar gurbette olsak ta aklımız Ereğli’dedir. Memleket özlemimizi Gülçin Hanım ile dindiriyoruz. Ereğli FM ailesine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Gülçin Acaroğlu Demir ise yapılan ziyaretten dolayı mutlu olduğunu, gurbette yaşayanların beğenisini kazanmasının ayrı bir haz olduğunu söyledi.


Ereğli FM yeter…

İlçede müzik, magazin ve güncel konuları entelektüel yayıncılarıyla takipçilerine aktaran; haber merkezince de doğru ve ’net’ haberleriyle bilgi akışı sağlayarak gündem yaratan Ereğli FM kadroları, bazı kesimlerce takdir topluyor.
Yayınlarını ise internet üzerinden Dünya’ya ulaştıran Ereğli FM; memleketi Ereğli, Zonguldak, Bartın, Düzce, Çaycuma, Alaplı, Gülüç ve Kandilli olan gurbetçilere adeta yarenlik ediyor.


 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük6
hayran2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo