Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Meclis 2 Dakika Sürdü!..

Meclis 2 Dakika Sürdü!..

- Alaplı Belediye Meclis toplantısı tamamlandı


Alaplı Belediye Meclisi Haziran ayı oturumu iki dakika sürdü. Gündemdeki tek madde oy birliğiyle kabul edildi.


Alaplı Belediyesi Meclisi Haziran ayı birleşimi Belediye Başkanı Nuri Tekin başkanlığında gerçekleştirildi. Saygı duruşu ile başlayan toplantıda Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, helikopter kazası sonrası şehit olan 13 asker ve Kilimli İlçesi Gelik Beldesi’nde özel maden şirketine ait kömür ocağında yer altında kalan 2 işçi için başsağlığı diledi. Tekin, Ayrıca bu hafta dolgu sahasında yapılacak tüm etkinlikleri iptal ettiğini söyledi.
Belediye Başkanı Nuri Tekin’nin oturumu açmasıyla birlikte meclis toplantısında toplam tek madde olan Alaplı Belediyesi tarafından hazırlanan hibe projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığına tarafından yol süpürme ve temizlik aracı hibe edilmesi görüşüldü. Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Bartın Milletvekili M. Rıza Yalçınkaya ile birlikte Ankara’da bakanlık nezdinde yaptıkları girişimler neticesinde bizzat Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin onayı ile ve Bölge Milletvekillerine ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Tekin, konuşmanın devamında şunları söyledi:
"Belediye olarak öncelikli görevlerimizden birisi de ilçemizin temiz tutulmasıdır. İlçemizin güzelliği, halkımızın ilçemizde yaşamaktan keyif duyması bizleri de huzurlu ve mutlu ediyor. Emeği geçenlerden hepsinden Allah razı olsun ve Bölge Milletvekilleri bu desteğinden, bu duyarlılığından dolayı Alaplı halkı ve Belediyemiz adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Temizlik hizmetlerinde kullanacağımız yeni aracımız İlçemize hayırlı uğurlu olsun."

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın