Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MARTI’DA BİR HAFTA BOYUNCA…

MARTI’DA BİR HAFTA BOYUNCA…

Karadeniz Ereğli’de ki Evim Martı Eğitim Kurumlarınca, ‘Üniversite Tercih Fuarı’ etkinliklerinin gerçekleştirileceği bildirildi.


Alınan bilgiye göre, eğim faaliyetlerini Müftü Mahallesi Şehit Ömer Halis Demir Bulvarı’nda sürdüren kurumdan yapılan yazılı açıklamaya göre, etkinlikler 20-27 Temmuz arasında gerçekleştirilecek. Bu kapsamda ise üniversite tanıtım stantları, öğrenci söyleşileri, veli seminerleri, yazar-öğrenci buluşmaları ve uzman tercih danışmanları olacak.
İstanbul Aydın Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Kıbrıs Lefke Üniversitesi, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ve Bartın Üniversitesi stantlarının yer alacağı etkinlikte tercih danışmanları bulunacak.
21 Temmuz’da ki Veli Semineri’nde, üniversite tercih döneminde aile tutumu anlatılacak, uzmanlar velilere gerekli bilgiler aktarılacak, sorular cevaplanacak.
22 Temmuz’da ise kurumda Öğrenci-Yazar Buluşması gerçekleşecek. ‘Hız ve Renk Yayınları’ yazar kadrosu, terci süresinde öğrencilerle birlikte olacak. İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Danışmanı Uzman Tercih Danışmanı Şuayip Kütük ile Psikoloji Danışmanı Uzman Danışman Savaş Tekin, öğrencilere tercihleri konusunda danışmanlık yapacak.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın