Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’YE MÜJDE‏

 EREĞLİ’YE MÜJDE‏

Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin Maliye Bakanlığı’na bir süre önce yaptığı sahil şeridindeki dolgu alanlarının belediyeye devri konusunda, Karadeniz Ereğli açısından önemli bir gelişme yaşandı.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan’ın Maliye Bakanlığı nezlindeki yoğun çalışması ve Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile birlikte diyalog halinde uyumlu çalışması ve iş birliği, devir müjdesini beraberinde getirdi.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Başkan Uysal, “Maliye Bakanlığı’na yaptığımız başvuru olumlu sonuçlandı. İlçemizdeki Erdemir Büyük Ofis mevkiinden istasyona kadar olan sahil şeridinin belediyeye devri gerçekleşti. Bu gelişme belediyemizin sahil şeridine yapmayı planladığı projelerin önünü tamamen açtı.

Bu konuda özellikle süreci baştan sona takip ederek bu işin peşini bırakmayan, Ankara ayağını çözüme kavuşturup Ereğli’ye böylesi bir hizmetin kazandırılmasına ön ayak olan, AK Parti Zonguldak Milletvekilimiz Prof.Dr. Sayın Ercan Candan’a teşekkür ediyor, Ereğli halkı adına şükranlarımı sunuyorum.

Maliye Bakanımız Sayın Mehmet Şimşek ve ilgili daire personeline de ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum ” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo