Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MAKAM ŞOFÖRLERİNE EĞİTİM

MAKAM ŞOFÖRLERİNE EĞİTİM

Zonguldak İl Temsilcisi Cem Yaman, Türkiye Makam Şoförleri Derneği tarafından makam şoförlerine eğitim semineri verildiğini bildirdi.


Yaman, gazetecilere açıklamasında, Derneğin İstanbul Anadolu Yakası Temsilciliği tarafından Beykoz Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen eğitim seminerinde, özel strateji ve güvenlik, Özel Ataköy Hastanesi görevlilerince de ilk yardım ve acil durum müdahale eğitimleri verildiğini belirtti. Ayrıca etkinliğe katılan makam şoförlerine aileleri ile birlikte ücretsiz check-up hediye edildiğini anlatan Yaman, şöyle dedi:
“Etkinliğe Zonguldak’tan makam şoförleri de katıldı. Zonguldak’ta makam şoförleri olarak Genel Merkezin yaptığı çalışmaları kurulduğu günden itibaren sosyal medya üzerinden yakınen takip ettik. Bu vesile ile genel merkeze başvuru yaptığımız 5 Kasım 2017 tarihinde Zonguldak İl Temsilciliğini açtık. Yapılan çalışmalar, elde edilen sonuçlar umut verici. Ne kadar değerli bir mesleğe sahip olduğumuzu anlıyoruz. Biz de kendi bölgemizde bu tür eğitim seminerleri yapmayı planlıyoruz. Bu tür etkinlikler arttıkça mesleğe olan saygı da giderek artacaktır. Benim bölgemde yürüyen meslektaşlarıma bizlere katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum."

Yaman, kısa süre içerisinde temsilciliğin resmi açılışını gerçekleştireceklerini belirterek tüm makam şoförlerini Karadeniz Ereğli’ye davet ettiğini sözlerine ekledi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın