Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SORUNLAR MASAYA YATIRILDI

 SORUNLAR MASAYA YATIRILDI

Uzunmehmet, Kestaneci ve Topçalı Mahallelerinde hafta sonu halkı dinleyen, dünde daire müdürleriyle birlikte kendisine iletilen sorunları yerinde gören Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, akşam saatlerinde de başkan yardımcıları ve sorunları çözecek olan ilgili birimlerin daire müdürleriyle toplantı yaptı.

Daha önce ziyaret edilen mahallelerde olduğu gibi bu üç mahallenin de sorunlarının çözümü için düğmeye basıldı. Başkan Uysal mahalle gezilerine Cumartesi günü Kırmacı, Kışla ve Elmatepe ile devam edecek.

Başkan Uysal, hafta sonu incelemelerde bulunduğu ve halkın sorunlarını dinlediği Uzunmehmet, Kestaneci ve Topçalı mahallelerine üç günlük aranın ardından dün bir kez daha giderek daire müdürleriyle birlikte sorunları yerinde görmüştü.

Başkan Uysal, dün akşam saatlerinde de Belediye Başkan Yardımcıları Esra Alpago ve Nazım Erdoğan ve mahalle gezilerine bizzat katılan Fen İşleri Müdürü Selda Sayan, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Deniz Koca ve İmar ve Şehircilik Müdürü Gökçen Karaaslan’ın yanı sıra not alınan sorunları ilgilendiren daire müdürlerinin de katılımıyla bir toplantı yaptı.

Başkan Uysal söz konusu mahallelerdeki incelemeler sırasında çekilen görüntü ve fotoğrafları başkan yardımcıları ve ilgili birim amirleriyle değerlendirerek kısa ve orta vadede yapılacak olanlar ve yapılması gerekenler konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Bu arada Uysal geçtiğimiz günlerde Çayırlı’da meydana gelen heyelanın yaşandığı bölgeye giderek İl Genel Meclisi Üyesi Ali Tarakçı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç ile birlikte incelemelerde bulundu ve buradaki izlenimlerini de toplantıda paylaştı.

Başkan Uysal, “Mahallelerimiz bizim için önemli. Fırsat buldukça mahallerimize giderek sorunları yerinde görüyoruz. Gerek muhtarlarımız gerekse mahallede yaşayan vatandaşlarımızın tüm sorunlarına çözüm üretme çabası içindeyiz. Bu anlamda bugüne kadar ziyaret ettiğimiz mahallelerle son olarak ziyaret ettiğimiz Uzunmehmet, Kestaneci ve Topçalı mahallerimizde de gereken çalışmaları yapacağız. Mahalle ziyaretlerimiz hafta sonunda Kırmacı, Kışla ve Elmatepe ile ziyaret edecek.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo