Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MAHALLE SAKİNLERİ TEPKİLİ !.

MAHALLE SAKİNLERİ TEPKİLİ !.

Bizim Markette çıkan yangının izleri aradan geçen 2 ayda silinmedi. Vatandaş koku ve çevre kirliliğinden şikayetçi.


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 16 Mayıs tarihinde alevlere teslim olan Bizim Toptan Market’in içindeki malzemelerin kokusu ve pisliği çevreye tehlike saçıyor.

Ereğli’ de 16 Mayıs gecesi alevlere teslim olan ve yaklaşık 3 saat süren müdahalenin ardından söndürülen Bizim Toptan Market’in enkazı 2 aydır kaldırılamazken, içindeki temizlik, yiyecek ve diğer malzemelerden çıkan kötü koku ve pislik çevreye tehlike saçıyor.

Çevre sakinlerinin haber merkezimize ulaşarak yaptıkları görüşmede, firma sahibinin 2 aydan bu yana ne bir temzilik yatırdığını ne de enkazı kaldırmak için çalışma yapmadığını ifade ettiler. Yanan marketin içindeki eşyaların pis koku yaydığını ve bundan dolayı da çok büyük sıkıntı yaşadıklarını, evlerinin camlarını bile açamadıklarını ifade eden çevre sakinleri “2 ay önce yanan marketin hurdası enkazı kaldırılmadı. Çöp, pislik içinde kalan marketten yayılmaya başlayan kötü koku bizleri bıktırdı. Evlerimizin camlarını açamaz olduk. Enkazın ne zaman kaldırılacağı da belli değil. Neyi bekliyorlar anlamıyoruz. Yetkililerin bu duruma el atmasını ve bu pisliğin bir an önce kaldırılmasını istiyoruz” dediler.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın4
üzgün1
gülücük0
hayran0
şaşkın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın