Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

LGS VE YKS DENEMELERİ YAPILDI

LGS VE YKS DENEMELERİ YAPILDI

Bahçeşehir Koleji Kdz.Ereğli kampüsü LGS ve YKS çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.


Okullara koronavirüs molası verilmesine rağmen, ilklerin eğitim kurumu olan Bahçeşehir Koleji’nde eğitim devam ediyor. Yapay zeka temelli öğrenme platformu Metodbox üzerinden kendi şifreleriyle sisteme giren öğrenciler, kendileri için özel olarak hazırlanmış içeriklerin keyfini çıkarıyor. Akademik derslerden yabancı dile, rehberlik destek eğitimlerinden sabah sporuna kadar geniş bir yelpazede içerik sunan Metodbox, öğrencinin ihtiyaç duyduğu tüm içerikleri karşısına çıkarıyor. 4 yaştan 12. sınıfa kadar tüm düzeylerde eğitim-öğretim devam ediyor.

 Bahçeşehir Koleji Öğrencileri; konu anlatım videoları, online canlı ders anlatımları, hedef analizleri, rehberlik destek içerikleri, yabancı dil eğitim arayüzleri, oyun ve etkinlikler gibi çok sayıdaki zengin içeriğe bilgisayar, tablet ve hatta cep telefonundan ulaşabiliyor.

 

Kdz.Ereğli Kampüsünden alınan bilgilere göre 15 Mart’ta Türkiye’deki ilk canlı bağlantı ders anlatımını gerçekleştiren Bahçeşehir koleji, 8. Sınıf öğrencileri için bilgisayar üzerinden LGS deneme sınavı uyguluyor.

Sınavın hemen ardından, soruların çözüm videolarını ve ihtiyaç duyulan konu anlatım videolarını öğrencinin karşısına çıkaran Metodbox sistemi, yapay zeka temelli çalışıyor.

Ayrıca 12. Sınıf öğrencilerine bilgisayar üzerinden uygulanacak YKS sınavıyla, üniversite hazırlık süreci aralıksız devam ediyor. Üniversiteleri ve okullarıyla uluslararası ölçekte faaliyet gösteren global Bahçeşehir markası, içinde yaşadığımız sıkıntılı günlerde ulusal basında da eğitim ve teknolojisiyle öne çıkıyor.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın