Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

LEZZETTE YENİ ADRESİNİZ ’OKLAVA’

LEZZETTE YENİ ADRESİNİZ ’OKLAVA’

Ereğli’de yeni bir lezzet durağı açıldı. Ereğli’nin en eski ve tarihi çarşılarından biri olan Uzun çarşı sokak’taki Karabük Ekmek Fabrikası yanında “Oklava” adıyla yeni bir lezzet durağı açıldı.

Bugün itibariyle hizmet vermeye başlayan lezzet durağında kadınlar mekân içinde oluşturulan sıcak ve samimi ortamda yapılan hamur işleri Ereğli halkı ile buluşuyor.

İş yeri sahiplerinden Erdal Akgül, açılan iş yeri hakkında şu değerlendirmeyi yaptı;

“Ereğli’ye farklı bir lezzet ve damak tadını sunmak kolları sıvadık ve mekânımızı hazırladık. Sofralarımızda kadınlarımız kendi elleriyle açtıkları gözlemeleri halkımızla buluşturuyoruz. Gözleme çeşitlerimiz peynirli gözleme, başta olmak üzere kıymalı, kaşarlı, patatesli, ıspanaklı, patlıcanlı, patatesli kaşarlı, patlıcanlı kıymalı, ıspanaklı kıymalı gözlemelerimizi halkımızın beğenisine sunuyoruz. Gözleme dışında bulabileceğiniz farklı lezzet ev yapımı mantı, baklava ve katmer tatlısını da tatma imkanına sahipler. Ereğli’de ilk kez farklı bir ürünü de Ereğli halkına sunuyoruz. Müşterilerimizin gözü önünde oluşturulan standımızda gözleme ve mantı türü gıda maddelerini yapıyoruz.  En önemli ürünümüz ise ’İskender Gözleme’ olacak. İskender şeklinde yapılacak gözlemelerle müşterilerimize farklı damak tadı sunmayı planladık.”

Giriş ve üst katında oturma grupları olan Oklava hizmet vermeye başladı. Resmi açılış ise önümüzdeki günlerde yapılacak.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın