Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Kuyumcu Soygunu... Vurdu Kaçtı!..

Kuyumcu Soygunu... Vurdu Kaçtı!..

Kuyumcuyu yaralayan soyguncu kaçtı!!!


Düzce’de bir pasaj içerisindeki kuyumcuya giren soyguncu, karşı koyan iş yeri sahibini ayağından silahla vurup kaçtı. 
Olay, Cedidiye Mahallesi Hasan Efendi Sokak İstanbul Caddesi üzerinde bulunan pasajdaki bir kuyumcuda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Şaban Kahriman’a ait kuyumcuya gelen silahlı ve yüzü maskeli kişi kuyumcuyu soymak istedi. İşyeri sahibi soyguncunun üzerine yürüyünce boğuşma yaşandı. Soyguncu, Kahriman’ı silahla bacağından vurup, tabancanın kabzası ile de kafasından yaraladı. Daha sonra kaçmaya başlayan şahıs, kayarak elindeki çantayı düşürdü. Soyguncu çantayı bırakarak kaçarken, çevre esnafın yardımına koştuğu Şaban Kahriman olay yerine çağrılan ambulansla Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı. 
Olay yerine gelen Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, olay hakkında polis ekiplerinden bilgi aldı. Deniz, “girişimde kalmış anlaşılan, tam netice alınamamış. Yaralanma olayı var. Eşkal belirlendi, takip ediyoruz. İnşallah en kısa sürede yakalayacağız” dedi.
Soyguncunun saldırısına uğrayan Şaban Kahriman’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, polis olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlattı. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın1
gülücük0
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın