Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KUYRUK GÖZTEPE'DE !.

KUYRUK GÖZTEPE'DE !.

Erdemir`e personel alımı için sabaha karşı uzun kuyruk oluştu.


 Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları işçi alımı gerçekleştirileceğini açıklamasının ardından ana kapıda uzun kuyruklar oluşmuştu.

Sokağa çıkma kısıtlamasının bitmesiyle sabahın ilk saatlerinde Ana kapıda yine uzun kuyruklar oluştu. 
Alınan bilgiye göre, şirket, demir-çelik sektörü ile ilgili Meslek Lisesi ve meslek Yüksek Okulu Mezunu, 25 yaşını geçmemiş personel alımı gerçekleştireceğini açıklamıştı. 
Bu doğrultuda Erdemir’e gerekli müracaatın yapılarak form doldurulması öngörülen duyuruda, alımların ise ‘Online Sınav’ ile gerçekleştirileceği kaydedilmişti. 
Duyurudan haberdar olan gençler, bugünde sokağa çıkma kısıtlamasının bitmesinin ardından  Erdemir Ana Kapı civarında uzun kuyruk oluşturdular. 

Sabah saatlerinde yeniden oluşan yoğunluk sonrası, Ana kapı önünde form dağıtımına başlandı,uzun kuyruk ortadan kalktı, içeri girmeden dışarıda  formu alanlar araç üstünde , çimenlik alanlarda formu doldurup teslim etmeye başladı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın7
hayran4
şaşkın4
üzgün1
gülücük0
Hakan taş

01 Nisan 2021 - 16:01

Burada amac medyaya halka görüntü vermez biz alım yapiyoruz diye film dönüyor herzamanki gibi ne adam gibi bir aciklama var erdemirden nede baska birsey lafa geldimi sosyal mesafe ama islerinle gelince kuyruklar toplantilar..siz oypalilar ne olacak onu sorun

bir şahıs

01 Nisan 2021 - 13:15

form doldurmak neymiş ya örnek 10bin başvuru 4 sayfadan 40bin sayfa yapar kim bakacak ki inceleyecek bunlarırnafrika mı bura koskoca şirkete yakışmadı

Kerem Yılmaz

31 Mart 2021 - 17:48

Formlar online ortamda doldurulamazmıydı. 21.yy da o gencler 5 dk da internet sitesinden formu doldururdu.O kadar insanı bu ortamda bir araya getirmek vak'a sayılarını nasıl etkileyecek? Kaymakamlığın bu işe el koyması gerekirdi.

Vefali halk

31 Mart 2021 - 11:35

Birtanecik te olsa medya kuruluşu kan aglayan oypalilari haber yapmadi

Yorum Yazın